pati

Znani ludzie i wy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michal97rolnik    480

osobiście widziałem następujące osoby

Mariusz Pudzianowski

Andrzej Lepper

Prezydent Bronisław Komorowski

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew

no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smokie125p    0

Widziałem:

Bohdana Smolenia

Ryszarda Szurkowskiego (kolarz lata 70-te)

Alicję Majewską

Paullę

Piaska i tyle na razie tych słynnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

ja widziałem zespół Bayer Full Andrzeja Leppera i Dodę :)


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Jak mieszkałem w wawie to trochę tych "gwiazd" widziałem: Linde, Adamka, Kryszaka, Hołdysa kupował sprzęt grający do domu za 18 tysi, ogólnie prawie zawsze jak byłem w galerii mokotów to się jakaś gwiazda przewinęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Ja witałem się i rozmawiałem z Robertem Korzeniowskim i Jarosławem Kalinowskim.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

duzo osob pisze o tym ze politycy uscisneli im reke, nie bylo w tym nic bezinteresownego z ich strony, bo w tym srodowowisku znana jest zasada ze, kazda uscisnieta reka to jeden wazny glos;) wiem na czym to polega bo pare kampanii wojtowych starostowych i poselskich robilem wujkowi, niestety nie wszystkie zakonczone sukcesem niestety:) ale wiem ze uscisniecie reki na bardzo wielu niezdecydowanych dziala. Krożac po wiawie co chwila sie na kogos wpada lub zauwaza jak ktos jest dobrym obserwatoem i nikt z tego sobie nic nie robi na szczescie;) ale np fajnie stwierdzic np qrde Herbus jest bardzo niziutka czego w telewizji az tak nie widac a co do osob znanych z tv to jedna czasami imprezuje bo to znajomy znajomego, mimo ze chlopak odniosl sukces jest naprawde bardzo wporzadku a nie mam zamiaru jakos bardzo sie do niego zblizac bo wiem ze ma swoich znajomych i gadam z nim jak on chce ze mna gadac a nie ja z nim bo inaczej to by bylo glupio odebrane. Bardzo kolesia szanuje bo mimo ze jego rodzice sa aktorami i ze go pewnie na poczatku wkrecili to teraz radzi sobie sam i robi wiecej np od ojca no i wybiera sie na rezyserke, tymbardziej go cenie bo wiem np jakie sa mroczki i tego typu gwiazdy, z jednym moj brat cioteczny studiowal budownictwo na PW wiec wiem sporo a i kolega z liceum opowiadal jak jego brat z drogowki zatrzymal takiego mroczka a on z tekstem: panie pan wie kim ja jestem ja w tv wystepuje, a policjant na to: wiem kim pan jest bo mam pana dokumenty a czym pan sie zajmuje nie ma zadnego znaczenia, i mu wpieprzyl najwieksze kary jakie mogl za pasy i cos jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W moim bloku mieszkał słynny agent Tomek. laugh.gif Obecnie w tym samym bloku mieszka Maciej Wierzbicki. Często widuję go, jak odprowadza syna do szkoły. smile.gif Swoją drogą koszykarz z niego. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem:

Gosia Andrzejewicz

Doda

Mariusz Pudzianowski

Andrzej Lepper


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ja troszkę osób widziałem, m. in. z praktyk w Hiszpanii wracałem z Legią Warszawa, z kilkoma piłkarzami i trenerem ówczesnym trochę pogadałem, mam nawet autografy całego ówczesnego składu legii :D, większość lotu przegadałem wraz ze znajomymi z fotografami Legii którzy siedzieli za nami, poznaliśmy dzięki nim tą prawdę której nie widać w mediach ;p http://legia.com/www/index.php?akt=5530 nawet i tu się załapałem ;)

Co do polityków to widziałem wielu w Gdańsku na przełomie sierpnia i września '09. Jako że byłem w poczcie sztandarowym szkoły i było wówczas Sympozjum klubu do którego należy moja szkoła uczestniczyłem w spotkaniu z Wałęsą, stałem ze sztandarem dosłownie 10m od bramy stoczniowej podczas oficjalnych obchodów rocznicy strajku(delegacje pod nosem mi przechodziły ;p ), tam widziałem m. in. najstarszego ówcześnie żyjącego jeszcze wtedy obrońcę z Westerplatte kpt. Skowrona, no i 1 września '09 byłem nad ranem na Westerplatte.

Co do muzyków to wiadomo-jak się jeździ po koncertach to sie widuje ich przy okazji i poza scena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klos49    14

Ostatnio na pikniku w SGGW widziałem premiera Donalda Tuska oraz ministra rolnictwa Marka Sawickiego. Z tym drugim mam nawet zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

Widziałem: Jarka Dymka,Całą reprezentację Polski w piłce ręcznej,Grupę Operacyjną oraz co rok widuję Andrzeja Leppera,który przyjeżdża do nas na rozmowę z rolnikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    417

Ja osobiście widziałem: Ivana Komarenkę (mam jego autograf), Ewelinę Flintę, Don Vasyla, Varius Manks (z poprzednią wokalistkę), zespół Boys, Akcent, Zbigniewa Wodeckiego. Bym widział jeszcze więcej, ale czasu nie miałem na koncerty jeździć. :lol:

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttuch    0

Kilka razy widziałam Palikota np. w sklepie, kupił gospodarstwo niedaleko nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Do nas teraz przyjeżdża "Bad Boys Blue" :D

Łasin 2011 :D

 

Osobiście z paru metrów wymieniłem spojrzenie z Jaruzelskim -bardzo dawno temu na wizytacji

w obozie harcerskim Funka koło Chojnic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

@Vril o to kolega widzę z moich okolic :D No ale się nie dziwię,taki pokaźny jelonek i reszta sprzętu,takie rzeczy tylko w Kuj-Pom :D

Edytowano przez bodzioszajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

ekhm, ekhm- ten cały temat to egoistyczne łechtanie waszej próżnej dumy

 

to tyle ze strony chłodnej krytyki


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ekhm, ekhm- ten cały temat to egoistyczne łechtanie waszej próżnej dumy

 

to tyle ze strony chłodnej krytyki

jedyny co dobrze gada. :)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Ja widziałem Joannę Jabłczyńską na wycieczce w Kazimierzu Dolnym ;)

I jeszcze Panasiewicza czy jak mu tam z Lady Pank

Edytowano przez bartek45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

nie wiem czy wiesz ze to akurat jedni z najwiekszych sk.....now polskiej kinematografii, slugusi komunistow jakich malo bylo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj