Skocz do zawartości
pati

Znani ludzie i wy

Polecane posty

pati    10

Piszcie jakie znane osoby widzieliście na żywo ze świata polityki, show biznesu, sportu itd. ;)

To może ja zacznę:

POLITYKA: (Trochę będzie bo w Sejmie na wycieczce byłam)

-Roman Giertych

-Andrzej Lepper

-Bronisław Komorowski

-Jolanta Szczypińska

-Nelly Rokita

-Tadeusz Cymański

SHOW BIZNES:

-Jerzy Kryszak

-Kabaret Moralnego Niepokoju

-Marcin Daniec

-Krzysztof Krawczyk

SPORT:

-Mariusz Pudzianowski

-Piotr Reiss

Ja na żywo widziałem sportowców:

Mariusza Wlazłego

Piotra Gruszke

Janne Heikkinena

Daniela Plińskiego

Michała Bąkiewicza

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ja na żywo widziałem sportowców:

Mariusza Wlazłego

Piotra Gruszke

Janne Heikkinena

Daniela Plińskiego

Michała Bąkiewicza

Byłeś na meczu Skry ;)

soltys    0

Ja siedziałem koło Piotra Bani (Cracovia) bo ma rodzine we wsi no i widziałem Tadeusza Drozde (Śmiechu warte), a Marcin Daniec uczył się w tej samej szkole co ja-czasem przyjeżdża w rodzinne strony. No i tak z mniej znanych ;):) to Religa i Lepper

benek79    13

NO to ja widziałem sie z Leperem tylko chwilke na stajku pare lat temu.a z SERAFINEM wodeczke piłem 2 lata temu.

pronarek    2

heh to ja sportowców nie widziałem ale troche aktorów i aktorek tak :) Bo miałem przez 3 lata darmowy wstęp na Kaliskie spotkania teatralne i z kilkoma nawet rozmawiałem :) a no i Mietek Szcześniak jego mama pracowała razem z moim wujem w wsk kalisz ;)

quercus    6

Na żywca widziałem Marusza Pudzianowskiego Małgorzatę Kożuchowską (w Toruniu) Bogusława Linde (Toruń) i to chyba all ;).

Matey    431

Praktycznie cała czołówka polskiego speedway'a <- żużel oraz zagraniczna ;)

zetor165    0

Zwiedzając Pałac Królewski stałem 3 metry od ówczesnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, na koncercie sie z bliska Dode, Łzy, Kukiza widziało. Teraz na wycieczce w sejmie to widziałem Olejniczaka, Szmajdzińskiego, Relige i tam paru innych. No i kabarety Ani mru mru, Moralnego Niepokoju, Szatle.

Krzysiek89    0

Ja widziałem: aktorzy i artyści:Joanna Brodzik, Bogusław Linda, Ewa Kawka(byli u mnie w szkole), Krzysztof Krawczyk, Grzegorz Turnau, Piotr Fronczewski, Piotr Zelt,Mark Van Linden,grupa Boys,Dj Bomb, Akcent na dysce

sportowcy:Mariusz Pudzianowski, dużo koszykarzy z parkietów Ekstrklasy bo chodziłem na mecze jak jeszcze Noteć Inowrocław była w Ekstraklasie,

buchaj    0

Hmmm. Nie będę wypisywał kogo widziałem, bo to nie ma większego sensu. Wystarczy na koncert pójść i już się widzi :) Ale miałem okazję swego czasu spotkacie się z całą załogą "Wisły Kraków" (było to kilka lat temu, gdy przyjechali na mecz z Górnikiem Łęczna).

Gdy jeszcze w gimnazjum (ehhh...kiedy to było ;) ) grałem z moim zespołem to na jednym z "koncertów" przypadkowo trafiliśmy na Pana Bogusława Lindę.

A tak poza tym to miałem przyjemność być na spotkaniu z kilkoma aktorami (z teatrów w Łodzi i Lublinie).

piotr84    1

jak zdawałem prawko na samochód to razem ze mną zdawał Włodzimierz Zientarski (4x4) tzn on zdawał dlatego bo miał za dużo punktów karnych. Nawet z nim rozmawiałem i mam od niego autograf ;)

wojtas    73

bodajże w 94 byłem o krok od Matki Teresy z Kalkuty i Papieża Jana Pawla 2

Kamyk514    0

Romana Giertycha, Andrzeja Lepera, Mariusza Pudzianowskiego, Szymona Majewskiego, Zespoły Bajm(wokalistka ma w moich stronach działke), Boys, Kombii

witek    2

ja w latach 2000-2005 widziałem wszyskich zawodników I Ligi (najczescie zawodników Legi Warszawa) a inni sa i beda mi obojetni...aaaaaaa nom i chyba rok temu widzielismy Kinge Russin w M1 w Markach tragiczna była :/

pati    10
bodajże w 94 byłem o krok od Matki Teresy z Kalkuty i Papieża Jana Pawla 2

To jak był w Częstochowie też Jana Pawła II widziałam i dwa lata temu 26 sierpnia na Jasnej Górze byłam o krok od kard. Dziwisza. ;)

Arni    1

Ja widziałem Leppera Wyszyńsko z tv i Kowalczyka ;) i jak se przypomnę jeszcze to napisze.

1rajdzik    14

Jan Paweł II

Marek Sawicki

Przemysław Gosiewski.

Dawny skład Ich Troje jak jeszcze mieli pierwszą wokalistkę.

Stachusky

Carpe Diem

dawny zespol O.N.A.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super