lukasz912

Opisy na gg i "powiedzonka" rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rokes    0

Jeśli ktoś jest ciężko kumaty to można powiedzieć: "Łapiesz jak diesel na mrozie" ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

Będę brał cię w ZETORZE przy TORZE bez obrazy dla użytkowników posiadających ciągniki marki Zetor

będę brał cię w oborze przy krowie :lol: :D hehe


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Jesteś przykry jak sraczka w nocy


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek zły początek. u mnie w okolicy panuje taki przesąd aby w piątek nie zaczynać żadnych zabiegów agrotechnicznych typu siew i inne a zwłaszcza obowiązuje to na wiosnę gdy zaczynamy pierwszy raz siać to nie zaczynamy w piątek. :lol:

'Krzysiek89' hehe juz 2 lata pod kolej na wiosne sielismy w piatek owsy i jakos nic sie nie stalo a wrecz przeciwnie mialem w tym roku ladny owies ladnie sypnol ale owsa to mozna czasem bardzo duzo z ha namlucic pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
jest tez taki moty: nie ma h*** we wsi bosołtys wyjehoł;p bez obrazy dla wszystkich sołtysów :lol:

 

A ja znam takie:

Nie ma h*** na Maryśkę - sołtys w delegacji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedzie Heniek na kombajnie w berecie nałożonym fajnie.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

Kogut-cud natury! nic nie robi tylko d*p... kury :(


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562
kto rano wstaje, ten widły dostaje

 

Powinno byc "kto rano wstaje ten widłami dostaje" :(

 

 

Jeśli ktoś jest ciężko kumaty to można powiedzieć: "Łapiesz jak diesel na mrozie" ^_^

 

 

Albo "masz zapłon jak stary diesel na mrozie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

Moj kumpel mial ostnio na opisie w gg " Gdzie sie podzialy tamte PGR-ry":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7
a ja znam taki: ,,co tak sie wystroiłaś jak WSK na pregląg albo szczur na otwarcie kanału" :(

jak kombajnista na dożynki


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12
:( Dobry kogut nigdy nie bedzie tłusty :)

............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

U nas panuje taki przesąd, zeby nie zaczynac roboty w piatek np. zniw to sie mówi tak:

W piatek ch..owy początek


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

u mnie tez raz cos kumpel do jakiejś baby na rowerze rzucił a ta zeszła i mu w pysk strzeliła ha ha ale się uśmialiśmy :(:):) :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj