Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ursus1634
      Ja ostatnio kupiłem Ursusa 1634 Agregat uprwowosiewny 3m bierny z wałem crockill i siewnik poznaniak 3m.
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez adrian
      witam kupiłem nowy kran i po zakreceniu zaworu baterii muszę chwlie odczekać az woda splynie z tej rurki i potem nawet kropla nie poleci. Czyli uszczelki na glowicach ok mysilalem że uszczelka na tej rurce wylewowej ale też ok na końcu kranu jest sitko ale też nie widzę żeby było uszkodzone dodam że w starym identycznym jak nowy problemu tego nie bylo
    • Przez maateeusz135
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o kosztach suszenia cebuli w suszarniach.
      Ile wychodzi z 1000kg świeżej cebuli po wysuszeniu? Jak długo się suszy cebulę? W jakich temperaturach? 
      Te same pytania odnośnie jabłek.