Skocz do zawartości
kapec22

gniazdo do przyczepy na błotnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy
kapec22    26

Witam, jak podłączyć to gniazdo 7 biegunowe na błotniku do c 330 ? Miałem robioną nową instalacje od podstaw ale to gniazdo nie było założone. I jak je teraz podłączyć?  Na schemacie od prawej lampy i prawego kierunkowskazu kable idą do gniazda a od gniazda do złącza na błotniku a od lewej lampy i kierunku pierw do złącza na błotniku a potem do gniazda a u mnie gniazda nie ma i od prawej strony idzie bezpośrednio do złącza na błotniku. I czy mogę puścić od złącza na błotniku nowe kable do gniazda czy muszę puścić od prawej lampy i prawego kierunku przez gniazdo a potem do złącza na błotniku tak jak jest na schemacie ? Mi się wydaje że wystarczy że puszę nowe oddzielne kable od złącza na błotniku do gniazda żeby nie przerabiać?

http://obrazki.elektroda.pl/1797711400_1294866855.jpg

Edytowano przez kapec22

a1fe26c2    36

Dobrze Ci się wydaje - światła będą świecić.  W oryginalnej instalacji zauważyłbyś przerwę w połączeniu między złączem a gniazdem, bo przestałby świecić prawy kierunkowskaz ewentualnie lampa robocza. Może być tak, że połączenie przez gniazdo skutkowało użyciem mniejszych ilości przewodów. Teraz nie ma to znaczenia. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się