Grzesiek0090

Paleciak do TURA

Polecane posty

gutomir    0

ok 800zł ale jak masz z czego zrobić to chyba taniej by wyszło.Ja teraz będe robił paleciak mam tako grubo blache.A łapy mam z masztu od wózka widłowego więc tata tylko pojedzie gdzieś aby zrobili uszy do tura.I wyjdzie mnie to sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do Sniadowa do Lomzy do Tafil i paleciak do tura kosztuje 1900zl to sie w pale niemiesci??? musze jechac do kowala to on moze by zrobil duzo taniej????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

masz racje ,,Grzesiek0090'' cena z kosmosu za te pieniądze to można kupić chwytak do bel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos w lato kupilem szufel albo lyche 2m jak kto woli i zaplacilem 1550zl no a za paleciaka chca 1900zl?? chyba ich pogelo za paleciaka taki hajs dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0
Z hydrametu paleciak kosztuje ok 2300.

 

za 2300zł to można nakupić materiału i pojechać do jakiejś firmy żeby ci dobrze pospawali porządnymi maszynami i jeszcze ci zostanie.Dla mnie szok. PZDR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

zrób sobie sam...najkeoiej jakbyś miał jakiegoś dobrego spawacza w pobliżu, co by się wszystko ładnie spoił...mysle że ze wszystkim to cie wyjdzie ok. 500zł


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radasout    0

hejka

 

koledzy mam na zbycie super paleciak na zlacze euro

 

wolam 1400 zl

 

do malej negocjajcji

 

kontakt i zdjatka moge podeslac moj gg 993477

 

pozdry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swr    0

Kosztują tyle bo wykonanie paleciaka jest dosyć pracochłonne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie a ja mam inną sprawę związaną z paleciakiem.

 

zrobiłem ostatnio paleciak( kupiłem widły i pospawałem karetkę i wszystko gra i buczy)

 

tylko czy jest jakiś sposób aby ułatwić celowanie w palety

bo to nie lada sztuka jeśli się nic nie widzi z kabiny.

 

zestaw z kamera cofania odpada za drogi biznes

również lusterko nie da rady kombinowałem ostatnio z tatą.

tata stał i kręcił lusterkiem a ja mu mówiłem w lewo w prawo heh i nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandcba    0
Napisano (edytowany)

Trzeba nabrać wprawy i będzie lepiej. Najważniejsza jest wysokość bo na boki to z czasem za pierwszym razem podjedziesz. Tylko warunek jest trzeba mieć dużo miejsca bo np. w magazynie będzie ciężko bo ciągnik z turem jest cholernie długi.

Edytowano przez damiandcba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ostatnio manewrowałem pod paletę z nawozem dobrze że tata był bo inaczej bym nie dał rady bo tak ciasno.

hm.... czyli trzeba ćwiczyć

niedługo będę miał budowę domu więc będzie i to nie jedna próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj