BiniekD1

Technik Rolnik -arkusze egzaminacyjne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzysiek29    24

Egzamin zawodowy zdany :rolleyes: Praktyczny 98%,teoria ponad 80% gites,teraz tylko czekac na korzystne zasady na MR nie te jak w zarysie projektu ministerstwa,chociaż jestem za wspieraniem gospodarstw dochodowych czyli plus 20tys.euro :rolleyes:,ale bez przesady z areałem,powinna być srednia krajowa jak w poprzednim naborze :rolleyes:

 

Marcin 1832 nawet jak dostaniesz MR w następnym naborze to szkoły technik rolnik nie będzie można użyć do wykształcenia bo tej szkoły już nie ma!!!

Tak mówił mi doradca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

a czy ja coś takiego do hu...powiedziałem lub napisałem, nawet tak nie pomyślałem!!???!?!?!? Tej szkoły nie ma na liście szkół pozwalających uzupełnić wykształcenie!!!! Teraz zamiast technik rolnik jest m.in. technik architektury wiejskiej...i żeby dostać MR w nowym naborze MUSI być zdany egz potwierdzający kwalifikacje!!! ja brałem MR w ostatnim naborze a szkołe zacząłem w 2011 gdybym zaczął rok poźżniej czyli wrzesień 2012 to szkoły technik rolnik by już nie było i musiałbym zacząc technika architektury wiejskiej i zdać koniecznie egzamin potwierdzającym kwalifikacje. Ta szkoła technik rolnik w naborach 2014-2020 nie będzie obowiązywać bo nie jest umieszczona na liście szkół pozwalających otrzymać premię. Informacja sprawdzona, jak chcecie to dzwońcie na infolinię agencji i poproście o numer do działu zajmującym się wykształceniem, tam dodzwonicię się do takiego Pana który się jąka ale z nim na pewno się dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

krzysiek29 jesli jesteś nie doinformowany to nie pisz głupot :(,bo teraz coś sobie wymyslasz,a ten twój doradca to chyba tez z innego świata :huh:,nie zniechęcaj ludzi z pasją :rolleyes:

Edytowano przez marcin1832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

po pierwsze to ja tego nie wymyśliłem a po drugie to poczytaj sobie

http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/od-nowego-roku-szkolnego-zmieni-sie-system-ksztalcenia-zawodowego-2.html

a jeszcze nie mogę w tej chwili znaleźć strony internetowej z wykazem szkół a taką widziałem w necie jak minister wycofał ze szkół policealnych szkołę technik rolnik którą skończyłem w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz90    0

SIEMA CHŁOPY!!!

 

Jestem Mati i też w tym roku zdałem egzam na Technika Rolnika

etap pisemny - 70%

przedsiębiorczość- 35%

praktyczny - 83%

Mam case jx 60 kupiony w 2011 roku (odebrany w lutym) JESZCZE DOBRZE NIE OBLANY!!! korzystałem z premii dla MR i dostałem 75 tyś zł na niego a reszte własna kasa, w tym roku kupiłem rozsiewacz WOPROL 800 l super sieje, równo (co dwie tarcze to nie jedna) sorry, że

się wtrąciłem w odpowiedź, ale też chciałem się pochwalić

 

POZDRO DLA WAS WSZYSTKICH!!!

WKRÓTCE MNIE ZOBACZYCIE I CASE JX 60 NA FOTCE

TRZYMCIE SIĘ!!! :) :) ;):D

Edytowano przez mateusz90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

dzieciaku

krzysiek29


  •  

cofnij się do podstawówki i czytaj ze zrozumieniem,chodzi o to że niema szkół rolniczych zaocznych od roku szkolnego 2012/13,tylko kursy rolnicze oczywiscie za kasę,jak niemasz wiedzy to się niewypowiadaj bo to bez sensu

Edytowano przez marcin1832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

na dorosłego to też mi nie wyglądasz...

szczerze mówiąc po co się kłócić ja mówię to co słyszałem i to co mi powiedziano przez telefon co będzie dowiemy się za kilka lat jak będzie nabór. To tyle co mam do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

niemasz pojecia a sie wypowiadasz,powiedzieć to mogą Ci co cchesz,wazne co jest/bedzie zapisane w rozporządzeniu :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

tak samo i Ty nie masz pojęcia bo nawet nie rozmawiałeś telefonicznie z działem zajmującym się wykształceniem :) a ja tylko piszę to co usłyszałem

 

Uspokójcie się obaj, jeszcze chwila i zarobicie ostrzeżenia za prowokowanie do kłótni.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

hehe,dobre,po co sie pytać skoro niema jeszcze szczegółów,rozporządzeń.a Twoja wiedz jest bliska 0,nie rozmiuesz,że terez wprowadzono kursy rolnicze które mają nabijać kase panstwu,czytałes założenia projektowanego PROW 2014-2020?do tego projektu mozna zgłaszać do 15 września uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

twoja jest poniżej zera..

ja pytałem się tego człowieka z infolini czy technik rolnik po szkole policealnej będzie się nadawał na uzupełnienie wykształcenia na nabór ten ostatni nabór co był. On powiedział że będzie ale to już ostatni rok tej szkoły a w nowym naborze jeśli jeszcze będzie w tych latach 2007-13 ta szkoła już się nie będzie liczyła bo minister ją wykreślił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

przeczytaj sobie wszystko z linku co wstawiłeś ze strony ARiMR

a czytałes projekt nowego PROW?

także jak niemasz wiedzy nie dyskutuj,bo to niema sensu.

Pozdrawiam :rolleyes:

Edytowano przez marcin1832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

masz rację z Tobą nie ma sensu. Ja po raz kolejny mówię tylko co usłyszałem przez telefon od osoby z ARiMR a nie mówię że na pewno tak będzie bo ja tego nie wiem i Ty też. proponuję żebyśmy zakończyli tą dyskusję bo to jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

policealne są wycofane i są w to miejsce kursy i koniec.

A co do wykształcenia nadal można będzie zdawać egzamin państwowy na technika rolnika, po prostu zmieniła się trochę forma szkoły.

Więc ten co Ci tłumaczył to jakiś niedoinformowany był. Na tych kursach można zdawać sam jakiś egzamin zawodowy bodajże nie dopytywałem dokładnie i zdawać również egzamin techniczny ale to trwa troche dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

@krzysiek29 nie wie co czyta- przez takich ludzi rodzą się ploty, a inni przez nich się denerwują. Będzie tak jak piszą wyżej po prostu nie ma technika rolnika w szkołach zaocznych (byłem ostatnim rocznikiem który się załapał w ten sposób :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

oby tak było że mnie źle poinformowali przez telefon z agencji z działu zajmującym się wykształceniem. Też bym wolał żeby to była nie prawda ale przekonamy się za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jutro mam probny egzamin zawodowy praktyczny i Profesorka powiedziala ze da nam egzamin z 2013 roku prakyczny arkusza w necie nie mozna znalezc lecz ja szukalem 2 ha i znalazlem :D wiec kto to pisal lub wie jak rozwazac tam 1 i 2 zadanie to wiem gorzej z obliczeniami to prosze szybko odpowiedziec bo jutro pisze tu podaje link do arkusza

http://zsberg.edu.pl...rol_2013_06.pdf

 

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez karolcrf250r
      Chciałbym się dowiedzieć jakie są przedmioty w zawodzie technik agrobiznesu 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj