Skocz do zawartości
Sesk

Massey ferguson 3060 nie dziala polbieg.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sesk    0

Witam.. tak jak w temacie od jakiegos czasu nie dziala mi polbieg, teraz mając chwile czasu postanowilem coś z tym zrobić. Niestety nie wiem co sprawdzić, sprawdziłem elektrozawór, dziala, prąd dochodzi.. wiec to nie w tym tkwi problem. Rozpołowiłem ciągnik bo nie działa mi także klasa B kamienie na widełkach sie zerwały, może być to wina popuszczonej tej nakretki na koncu walka? Prosił  bym o jakie porady co do tego ołbiegu bo przydał by sie w polu ;/

Sesk    0

Nie sprawdzałem ale wszystko oprócz tego półbiegu działało ok. . A jakie powinno byc prawidłowe ciśnienie? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sesk
      Mam problem... nie działa mi półbieg, sprawdziłem kable itp i wyszło na to że włącznik sie roz...walił. bo na kablu kolo elektrozaworu nie dochodzi prąd. Czy sprawdzę to np. jak pod włącznik od napędu podepne kabel od półbiegu? Tak zrobiłem napięcie sie pojawilo ale nadal nie dziala? Czy ten włącznik od polbiegu z 'blokadą' czy jak to nazwać inaczej jakoś działa czy jak?  juz rok albo dłużej nie działa mi to a robi sie to troche uciążliwe bo nie mogę wszędzie wjechać z pługiem... i innymi cięższymi maszynami bo mam teren niezbyt równy,,