Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Luzy na osi okrągłej C 360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Postanowiłem pogrzebać przy swojej strzale przed sezonem i wziąłem się za przednią oś, okazało się że cała oś ma luzy wiem, że można je wyeliminować nakładająć na sworzeń, podkładki. Mam jednak problem z wysunięciem tego sworznia a chciałbym to zrobić bez odkręcania misy olejowej i tu moje pytanie. Czy jest jakaś możliwość zrobienia tego bez wymiany oleju? ps. wiem zdjęcie nic nie mówi :)

post-16475-0-06722700-1424814229_thumb.jpg

Tomasz78    632

Zdejmi koło pasowe z wału korbowego ,odkręć podstawę od silnika i masz wszystko na wierzchu ,godzinka rozkrecania z filtrem i chłodnicą . Maske zostaw a chłodnice wyjmij z filtrem

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinOtna    0

Witam!

W moim c360 są luzy na osi przedniej z tym, że panewki są bardzo dobrym stanie, a otwory w podstawie którą przkręca się do silnika są już wybite i są jajowate. Panewki bym zostawił, wiadomo sworzeń nowy, bo stary jest w nienajlepszym stanie, ale pytanie co z tymi otworami. Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem jest tulejowanie tych otworów, ale nie wiem już co o tym myśleć. Czy mieliście już podobny problem i jak sobie z nim poradzić? Proszę o pomoc!

Pozdrawiam!

BomV    114

sam sobie już rozwiązałes problem. napawanie i ponowne rozwiercenie. jak bierzesz nowy sworzeń to i nowe panewki jak komplet to komplet i powinno grać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.