Krakers16

Firmy zajmujace sie odnową maszyn rolniczych

Polecane posty

Krakers16    2

Witam :)

 

 

Czy któryś z Agrofotowiczów  miał kiedyś doczynienia  z firma która oferuje takie uslugi ? A moze ktoś korzystał z takich usług i może powiedziec jak to wyglada i oczywiscie podac namiary na tak firme? osobe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Odnowa w celach kolekcjonerskich czy po prostu remont kapitalny? Jaka maszyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer321    5

Ja widziałem takie ogłoszenie na naszej lokalnej stroni z ogłoszeniami . Turek.net.pl.   sprawdź sobie tam może coś jest albo coś się pojawi. Osobiście aktualnie oddałem swoją d-50 do odnowienia i przerobienia na wywrót jeśli chodzi ci o odnowienie przyczepy to mogę podać namiar na faceta zajmującego się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

Remont kapitalny . Rozsiewacz Amazone ZA-M


py?


farmer321  jesli mozesz to podaj w sumie z przyczepa tez chciał bym cos zrobic mam D-47 i chcila bym ja przerobić tzn nowa rame i wogole . Ile wynisola cie d-50? i co w niej robili?yszedl cie remont przycze

Edytowano przez Krakers16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer321    5

Przyczepa jeszcze nie jest gotowa ale orientacyjny koszt przerobienia i odnowienia 7000tyś. W przyczepie ma być zrobionę: nowa podłoga ,rama  wywrót trzystronny(siłownik swój dałem) , nowe burty 70cm + 70cm nadstawki ,zsyp do ziarna, hamulce , instalacja elektryczna, piaskowanie , malowanie  no i to chyba wszystko . Numer podam ci na pw jutro. Jak przyczepa przyjedzie to wstawie fotkę z efektem końcowym

 

Edytowano przez farmer321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez frytass
      Cześć! Kilka tygodni temu kupiliśmy Ursusa 914 z 1989 i teraz poprawiamy go trochę wizualnie i przy okazji wymieniamy to co zepsute do około. Do rzeczy... chcemy wymienić koło pasowe na wale z przodu silnika. Niestety po zapięciu biegu silnik dalej się obraca tak jakby sprzęgło nie trzymało w ogóle i nie mogę odkręcić śruby która trzyma koło. Przed rozkręceniem przodu ciągnik normalnie jeździł i nie wykazywał zużycia sprzęgła. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z taką maszyną i nie mam pojęcia czy tak ma być czy sprzęgło jest do wymiany czy co? 
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Witam serdecznie,
      Chciałbym podziękować za aktywność i zaangażowanie użytkowników w budowę struktury kategorii na naszej stronie oraz zaprosić ponownie tych. którzy jeszcze nie odwiedzili naszego serwisu darmowych ogłoszeń z maszynami rolniczymi na stronę: MotoMaszyny.pl 
      Dla wszystkich, którzy już znają MotoMaszyny mam pytanie: Co byś zrobił / zmienił będąc właścicielem tego serwisu ?
       
      Możecie się poczuć przez chwilę na naszym miejscu i napiszcie co robimy źle a co dobrze najlepsze odpowiedzi i ich autorzy będą zapamiętane
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , drodzy koledzy i koleżanki mam problem z Pronarem 82 SA ... mianowicie ostatnio podczas wykonywania podorywki coś się zchrzaniło z silnikiem , jechałem normalnie na prawie maksymalnych obrotach i było okej aż nagle na uwrociu zdjąłem nogę z gazu i zauważyłem że silnik nie pracuję tak jak powinien i co ok. 2-5 sekund puszcza chmurę niebieskiego dymu i tak jakby na mocy stracił ponieważ podczas ruszania z dwójki drogowej na żółwiu ma problem się na pusto zebrać . Ma przepracowane 4000 mtgh i wcześniej (tak od 2400 mtgh) stopniowo coraz to bardziej zaczynał kopcić na czarno jak ruska lokomotywa bez obciążenia ( na pusto pod lekką góreczkę ) . Miał ktoś kiedyś taką przygodę ze swoim mtz`tem ?
      Dodam że na postoju na bardzo wolnych obrotach co 5 minut tak jakby na chwilę nie pracował na wszystkich garach i po chwili wydaję dźwięk jakby ciągnął 20t i szaro siwy dym 
    • Przez Maniek11001
      Witajcie koledzy .  Mam pytanie do posiadaczy Reni którzy robili juz remont silnika w swoim statku. Mianowicie chodzi mi o koszt naprawy silnika ( dolu) góra zrobiona na wiosnę. I czy u was też tak ciężko chodzi dźwignia od sprzegla? ( linka nowa ) czy da się to jakoś wyregulowac? 
      Renault caly mechaniczny, 
      Proszę i dziekuje za odp 
      Pozdrawiam 

    • Przez benyk123
      witam wszystkich  Mam  pytanie odnośnie silnika do Bizona Z056.W te zniwa padł nam silnik. Potrzebuje dobrej rady od was.
      Czy robic samemu remont czy oddac do mechanika  Chodzi mi o kapitalny remont zeby to chodzilo
      Moze znacie dobrego mechanika z woj.lubelskiego ktory da gwarancje i porządnie zrobi nam silnik lub jakis namiar na wymiane na po remoncie tez z gwarancją. Z gory dziekuje
      Pozdrawiam licze na wasza pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj