Skocz do zawartości
Krakers16

Firmy zajmujace sie odnową maszyn rolniczych

Polecane posty

Krakers16    2

Witam :)

Czy któryś z Agrofotowiczów  miał kiedyś doczynienia  z firma która oferuje takie uslugi ? A moze ktoś korzystał z takich usług i może powiedziec jak to wyglada i oczywiscie podac namiary na tak firme? osobe ?

kris14    259

Odnowa w celach kolekcjonerskich czy po prostu remont kapitalny? Jaka maszyna?

farmer321    4

Ja widziałem takie ogłoszenie na naszej lokalnej stroni z ogłoszeniami . Turek.net.pl.   sprawdź sobie tam może coś jest albo coś się pojawi. Osobiście aktualnie oddałem swoją d-50 do odnowienia i przerobienia na wywrót jeśli chodzi ci o odnowienie przyczepy to mogę podać namiar na faceta zajmującego się tym.

Wiadomość z agroFakt.pl

Krakers16    2

Remont kapitalny . Rozsiewacz Amazone ZA-M

py?

farmer321  jesli mozesz to podaj w sumie z przyczepa tez chciał bym cos zrobic mam D-47 i chcila bym ja przerobić tzn nowa rame i wogole . Ile wynisola cie d-50? i co w niej robili?yszedl cie remont przycze

Edytowano przez Krakers16

farmer321    4

Przyczepa jeszcze nie jest gotowa ale orientacyjny koszt przerobienia i odnowienia 7000tyś. W przyczepie ma być zrobionę: nowa podłoga ,rama  wywrót trzystronny(siłownik swój dałem) , nowe burty 70cm + 70cm nadstawki ,zsyp do ziarna, hamulce , instalacja elektryczna, piaskowanie , malowanie  no i to chyba wszystko . Numer podam ci na pw jutro. Jak przyczepa przyjedzie to wstawie fotkę z efektem końcowym

Edytowano przez farmer321

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się