Skocz do zawartości
Adrian99

Wymiana łożyska wałka atakującego Fella ts 415 DN

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrian99    6

Witam! Mam pytanie odnośnie wymiany łożyska wałka atakującego w zgrabiarce Fella, chodzi mi o to łożysko które jest przy trybie atakującym, jak je wydostać? I kolejne moje pytanie to czy wasze zgrabiarki tej firmy tez sie krzywią w miejscu gdzie wieżyczka jest przykręcona do tej rury? 

Edytowano przez Adrian99

Wiadomość z agroFakt.pl

Adrian99    6

Zgrabiłem już około 7-8ha i jak narazie bez zarzutów, jadę renią na 3biegu i przełożenia na 4biegu, na około 1300 obr./min i spokojnie daje rade, awarii jak narazie brak, jestem w pełni zadowolony. Tylko uważaj żeby nie była skrzywiona tak jak moja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin_kost1
      Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?
    • Przez sylwek90

Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150
    • Przez sylwek90
      Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?
    • Przez polska55
      Zastanawiam Się czy kupić zgrabiarkę Inter-Tech Zkt 350 Na tamdemie jestem ciekawy jak przekładnia długo trzyma?? Prosze o odpowiedz !!