News
Adrian99

Wymiana łożyska wałka atakującego Fella ts 415 DN

Polecane posty

Adrian99    6

Witam! Mam pytanie odnośnie wymiany łożyska wałka atakującego w zgrabiarce Fella, chodzi mi o to łożysko które jest przy trybie atakującym, jak je wydostać? I kolejne moje pytanie to czy wasze zgrabiarki tej firmy tez sie krzywią w miejscu gdzie wieżyczka jest przykręcona do tej rury? 

Edytowano przez Adrian99

Wiadomość z agroFakt.pl

Adrian99    6

Zgrabiłem już około 7-8ha i jak narazie bez zarzutów, jadę renią na 3biegu i przełożenia na 4biegu, na około 1300 obr./min i spokojnie daje rade, awarii jak narazie brak, jestem w pełni zadowolony. Tylko uważaj żeby nie była skrzywiona tak jak moja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Setius
      Witam
      Chcialbym sie dowiedziec o jakosci wykonania zgrabiarek Janpol z 2019 a takze czy dostaliscie ksiazke serwisowa i czy wam sie nei odpina w trakcie jazdy. Chodzi mi o opinie tych ktorzy je kupili
    • Przez panmino
      Witam,
      Mam 50ha łąk do sprzątania, ale w kawałkach od 1ha do ok 3ha, większość ok 2ha, a jak już zdarzy się taka 3ha, to jest podzielona rowem, albo dwoma. Zmieniłem tradycyjną zgrabiarkę 7 gwiazdową na pojedynczą karuzelę Fella 335. Zmiana na lepsze, ale bierze mi dwa i pół pokosu więc postanowiłem kupić szerszą. Czy w moim przypadku sprawdzi się zgrabiarka dwukaruzelowa o szerokości około 6m? Na pewno lepiej kopiuje teren niż jednokaruzelowa 4,2m - 4,5m, bo takie są najszersze. Co możecie poradzić?
    • Przez marcin_kost1
      Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?
    • Przez ZiemowitWielki
      Witam. Mam problem z zgrabiarką KUHN GA 3501 GM model jest na tandemie posiada 10 ramion. Jest to moja pierwsza maszyna i nie wiem czy źle ją ustawiam czy ma jakiś problem natury technicznej. Chodzi o to że ramie zgrabiarki jakby za wcześnie się podnosiło już przed kółkiem od tandemu przez to wałek jest szeroki i nierówny. Jeśli koś wie w czym jest problem proszę o pomoc.
    • Przez Kobra66
      Witam. Poszukuję katalogu części do przetrząsarki Deutz Fahr KH 500, czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.