AgroTuning

Obręcze kół 24" na bliźniaki. Felgi.

Polecane posty

AgroTuning    7

Sprzedam obręcze kół 24" na bliźniaki.

Nie używane, Trochę skorodowane (nalot)

 

Cena za 2 szt 200 zł

 

Możliwa wysyłka kurierem.

 

Kontakt 510 066 544

post-64604-0-81502600-1424776411_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MatysekxD
      Witam. Szukam kół bliźniaczych do mojego ciągnika. Mam w nim opony odpowiednio 420/70R28 na przodzie i 520/70R38 na tyle. Jaki wymiar kół polecacie? Przyznam że wolałbym mniejsze szerokości na bliźniaki zakladać o ile jest taka możliwość (chodzi o to żeby zgrywały się zewnętrzne średnice).
       
      Jeszcze jedno pytanie dotyczące transportu. Czy na takich kołach mogę jechać po drogach publicznych z zachowaniem przepisów gdy np. przekrocze 3 m szerokości czy mogę dobrać koła tylko do tych 3 metrów? Dodam że ciągnik ma teraz na kołach ok 2,5 metra szerokości.
       
      Pozdrawiam
    • Przez extrabyk
      Mam do sprzedania koła bliźniaki z obręczami 38 cali. Szczegóły w ogłoszeniu i na telefon.
      https://www.olx.pl/oferta/blizniaki-kola-blizniacze-38-cali-CID757-IDrrm0J.html
    • Przez Adam90077
      Witam
      Proszę o poradę dotyczącą skompletowania bliźniaków.
      Kupiłem do c360 za grosze kola bliźniacze r28x12,4 mocowane 3 łapami rozpierane na śrubie centralnej a założone mam r28x 14.9
      Czy jest możliwość założenia nowych opon 14.9 na felgę 12.4 ponieważ są wyższe i czy trzeba dorabiac dystanse do montażu miedzy kołami 
      Z góry serdecznie dziękuję za podpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj