Skocz do zawartości
kazus1989

czy c360-3p da radę pociągnąć beczkowóz 8000l

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal0079    1

tam to musi być 4x4 bo widziałem jak case 85km kopały się tam trzeba po piachu jeździć a nie po szosie  wodę leją by zagęścić piach z cementem a do zaczepu to racja bo jest masa  ok 10 ton i na jakimś dołku poskoczy i strzeli jeszcze wypadek zrobisz pięknie się mówi a jak by ci pod wiadukt przyszło wciągnąć czy pod zdrową górę to gwarantuję ci że ok 10 metry byś wiechał i staną w tym piachu 60tke to do szczotki można ale i to nie bardzo bo u nas jak robili to 912 chodziły i jak cały dzień robił to się grzały

MrCzesio123    2

mialem 3p i sadze ze po rownym i twardym da sobie rade, natomiast bedzie problem jesli beczka bedzie na dolny zaczep-moze podnosic przod . drugi problem to kiepskie mocowania zaczepu -na pewno cos urwiesz,pare lat jezdzilem z mniejsza beczka i zdarzylo mi sie urwac uszy i sruby mocujace.

chłopie to nie tylko taki problem by był z górki jak by hamował tył by poderwało i wywalił by się ja już miałem taki problem z swoim 3p tylko że szybko puściłem hamulec to się nie wywaliłem ale już prawe tylne koło już ostro poderwało 

Ja też raz pomagałem przy pracy z asfaltem to od kolegi wziąłem beczkę 20000l i jd 6150m ciągałem to już ostro odczuwał ale się nie kopał 

Edytowano przez MrCzesio123

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Famer21
      Z jakiego materiału szukać rurę na beczkowóz? Nie potrzebujemy beczkowozu tylko samą rurę, obecna poprostu jest już nieszczelna, wywozimy 10tyś litrów 1 dzień w roku, nie potrzeba żadnej pompy chcielibyśmy poprostu obecną rurę ściągać z kunstrukcji, i zamontować nową rurę.
      Powiecie mi gdzie mogę znaleźć taką rurę na woj, opolskim i jakiego materiału szukać? Najtańszy beczkowóz jaki widziałem to koszt 4 tyś, a rurę chyba znajdę dużo tanio ? Po co kupować jak wszystko mamy tylko rurę na wymiar i gotowe.
    • Przez migacz
      Witam forumowiczów czy ktoś słyszał o takim producencie beczkowozów? Co możecie na ten temat powiedzieć? Lepsze czy gorsze niż Joskin, Meprozet. Jest ktoś kto użytkuje? Ich beczkowozy były na Premierach 2014
    • Przez buncol93
      Witam jaki beczkowóz polecicie mi do Ursusa 3512? Chodzi mi głównie o pojemność beczki. Ostatnio ciągałem beczkowóz kolegi o pojemności 4000l na dość grząskiej łące i radził sobie całkiem dobrze. Jak myślicie czy poradził by sobie z większą beczką np 5000l?
    • Przez MichalP
      Witajcie od niedawna jestem posiadaczem beczkowozu JAKO 5000Litrów czy coś takiego :rolleyes:
      Mam do was nastepujace pytanie. Posiada ktos z was schemat budowy pomp stosowanych w beczkowozach, nie wazne czy to do polskich czy do zagranicznych.
      A drugie pytanie, jakich obrotów WOM używacie do rozruchu pomp w beczkowozach? 540 czy 1000 ?:>

Za odpowiedz z góry dziękuje!! :rolleyes:
    • Przez daanny
      Witam muszę wymienić opony przy beczkowozie koszt dość duży bo to tandem a chce wymienić wszystkie, założone są 500/65 R22,5 zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem było by założenie opon od naczepy tira lub od tatry o rozmiarze 445/65 22,5. lub 435/50 22,5 Jak myślicie czy to dobre rozwiązanie? opony nowe jak i używane  są porównywalne cenowo z oponami rolniczymi a myślę że te naczepowe dłużej mi posłużą,Czy wszystkie te rozmiary da radę  założyć na felgę 16cali? :unsure: