FENDTFARMER309LSA

Jak załączać beczkowóz ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam,

Czy mógłby mnie ktoś poinstruować jak się włącza beczkę itp. ?

 

Tzn,

 

1.Właczyc walek czy pompe itp. ?

Gdzie jakie wajchy pociagac ?

Czy moglby ktos to pokazac na fotkach ?

 

Np.gdzie wlaczyc zasysanie itp ? Pierwsze podlaczamy waz pozniej otwiramy komeri wlaczamy zasysanie ? I jak przy rozlewaniu ?post-141856-0-83848100-1424631029.jpgpost-141856-0-83848100-1424631029.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6045    30

ustawiasz pompe na ssanie włączasz wałek otwierasz komore a przy wylewanie przestawiasz dźwignie  w drugą strone żeby pchała powietrze otwierasz komore wlączasz wałek i leci :)


Witam zapraszam wszystkich na moje konto youtube.com/golas171  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

a stane sie cos jak wleci gnojowka do takiego szklanego pojemnika nad pompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Tym zbiorniczku przelewowym powinna być kulka, która po jego wypełnieniu powinna się unieść i zamknąć otwór u góry.  Takie zabezpieczenie przed zalaniem kompresora. Aczkolwiek w zbiorniku u góry też powinien być pływak, uniemożliwiający przelanie beczki ale wystarczy że się trochę spieni to wtedy się nie domknie i pójdzie na przelewowy.

Jeśli gnojówka nie została wypluta przez kompresor, to jest wszystko ok ;)

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

acha dzieki wlasnie nie ma tej kulki jest tylko wziernik na tylnej klapie a z przodu nic nie ma tylko ten szlkany zbiornik kupilem uzywke z niemiec i dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

To spuszczać za każdym razem, to co pociągnie do tego szklanego zbiorniczka i można pracować dalej ;)  

Lecz skoro nie ma żadnego pływaka, i jeśli się zagapisz to ją od razu przelejesz, tak że trzeba pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez romi
      Stan bardzo dobry.Cena do negocjacji.Tel 89 6451928.
      Link https://www.olx.pl/oferta/beczkowoz-pomot-chojna-6700l-CID757-IDuBb0b.html
    • Przez Waldi7373
      Witam. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony tani sposób na zwalczanie larw Gnojki Wytrwałej.
      To takie robaki bytujące w gnojowicy w oborach i pełzające wszędzie. 

       

       
    • Przez EDGE98
      Witam 
      Posiadam beczkę hts 10000 l i mam problem z rozjechanymi kołami czy ktoś wie jak to naprawic? 
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez kamil5421
      Witam. Kupię wóz asenizacyjny o pojemności 12-14 tyś l.  w kom. piszcie oferty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj