peja654

Bizon Rekord (New Holland) - Kupno

Polecane posty

peja654    1

Witam!

Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

post-143369-0-13492300-1424627943_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peja654    1

Jest tylko jeden na olx , pojechałem go obejrzeć to miał mieć 900mth , a miał z 1600 minimum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalon    25

No bo on jest handlarzem z pod Ostrowca Św. i szuka jelenia , musisz kolego na bieżąco przeglądać ogłoszenia na necie  bo kombajny pojawiają się szybko nawet czasami w dobrych pieniądzach ale handlarze je zaraz jadą zbijają cenę i kupują i potem przycinają po 15-20 tyś ja też właśnie szukam Rekorda tylko od 97 do 99 roku to już parę oglądałem i te co były w miarę to poszły w przeciągu 2-3 dni i nawet teraz jeden co go oglądałem za 20tyś więcej także ciężko trzeba po dwa razy dziennie sprawdzać ogłoszenia i czasami też pojawiają się w anonsach bierzesz ogłoszenia cały kraj i też tam się pojawiają, ostatnio niedaleko mnie facet chciał sprzedać Rekorda na NH  za 90tyś i naprawdę I wł. bo znam kombajn z 2001roku ale handlarze go za bardzo zbili i w końcu zrezygnował ze sprzedaży bo się zabijali na podwórku. No i nie oszukujmy się ceny nich zawyżone bo takie Rekordy na NH to powinny kosztować max do 120tyś i nawet czasami się pojawiają za tyle tylko są krótko ja już od roku szukam bo jak mam handlarzowi dać zarobić tyle to wole nająć i już jednego mam na oku tylko się nie śpieszę bo zawsze na wiosnę trochę ogłoszą to do żniw coś się kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Znajomi sprzedali rocznik bodajże 2003, za 145 tysięcy miesiąc temu i to bez większych problemów. Czy te kombajny faktycznie są tyle warte? Według mnie chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peja654    1

Jeżeli był w stanie idealnym i na podzespołach NH to 145tys to dobra cena , co do wartości uważam że są tego warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

posiadam takiegoż Bizona z 2003r pierwszy sezon 2004, nówka pierwszy właściciel 1 użytkownik, na silniku ma bodajrze 900mth kosił tylko i wyłącznie zboża, rzepaku i kukurydzy nie widział. Długa gardziel i heder NH, nie ma mowy żeby go zatkać. W sieczkarni chodził 4 pierwsze sezony bo wtedy nikt nie chciał słomy. Miałem klienta podesłanego od Dealera co go kupiłem to na miejscu dawał mi za niego 170tyś. Podobno chodzą cenowo od 150 wzwyż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord58    0

Nawiązując do rozmowy o rekordzie z pod Ostrowca to muszę kolegę zdziwić bo ten kombajn w tej chwili ma minimum 4000 mth a nie 1600 jak napisałeś kosiłem nim sezon wiec wiem coś na jego temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

Witam wszystkich. ja bede sprzedawal swojego rekorda nh, bo nastepca juz czeka na odbior. Jest z 2002 roku, ma przepracowanych ok 1000-1100 mth. Nie ma hydrostatu. Jest za to klima. Dokladniejsze dane moge podac za tydzien jak bede u rodzicow, gdzie ten kombajn jest garazowany.

 

jak chcecie zobaczyc jak pracuje w polu to zapraszam na kanal mojego brata. Tutaj jeden z filmikow

 

Pozdrawiam

 

Edytowano przez Dario23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Darek914
      Witam czy jak wyjąć pompe wtryskową w bizonie trzeba ja ustawiać na jakieś znaki  czy nie bo nigdy nie wyjmowałem  a musze wyjąć 
       
    • Gość
      Przez Gość
      witam, ile w przybliżeniu kosztuje wystrojenie kombajnu new Holland do koszenia kukurydzy? heder, sita itd
    • Przez kotek85
      Witam 
      Potrzebuję waszej rady który z kombajnów wybrać rowazam New Holland 8030 8040 lub Dominatora 66. Kombajn pracował by na 40-50 ha.
      Z góry za wszystkie sugestie dziękuję
    • Przez AdrianoURSUS
      witam forumowiczów mam pytanie na co zwrócić uwagę kupując czerwonego bizona rekorda z058 bo mam do kupienia w okazyjnej cenie do roboty jest silnik obstawiam pierscienie tłokowe albo turbo sprężarkę tak też mówi właściciel kombajn będzie pracował na 2 ha plus usługi czyli jakieś 10 ha może kombajn chce głównie w celach kolekcjonerskich proszę o rady na co zwrócić uwagę głównie chodzi mi o elementy ruchome typu wialnia młockarnia znam się bardziej na mechanice niż na kombajnach dlatego pytam proszę o liczne odpowiedzi bo w tym tygodniu się po niego wybieram
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj