peja654

Bizon Rekord (New Holland) - Kupno

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
peja654    1

Witam!

Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

post-143369-0-13492300-1424627943_thumb.jpg

peja654    1

Jest tylko jeden na olx , pojechałem go obejrzeć to miał mieć 900mth , a miał z 1600 minimum :(

Wiadomość z agroFakt.pl

stalon    24

No bo on jest handlarzem z pod Ostrowca Św. i szuka jelenia , musisz kolego na bieżąco przeglądać ogłoszenia na necie  bo kombajny pojawiają się szybko nawet czasami w dobrych pieniądzach ale handlarze je zaraz jadą zbijają cenę i kupują i potem przycinają po 15-20 tyś ja też właśnie szukam Rekorda tylko od 97 do 99 roku to już parę oglądałem i te co były w miarę to poszły w przeciągu 2-3 dni i nawet teraz jeden co go oglądałem za 20tyś więcej także ciężko trzeba po dwa razy dziennie sprawdzać ogłoszenia i czasami też pojawiają się w anonsach bierzesz ogłoszenia cały kraj i też tam się pojawiają, ostatnio niedaleko mnie facet chciał sprzedać Rekorda na NH  za 90tyś i naprawdę I wł. bo znam kombajn z 2001roku ale handlarze go za bardzo zbili i w końcu zrezygnował ze sprzedaży bo się zabijali na podwórku. No i nie oszukujmy się ceny nich zawyżone bo takie Rekordy na NH to powinny kosztować max do 120tyś i nawet czasami się pojawiają za tyle tylko są krótko ja już od roku szukam bo jak mam handlarzowi dać zarobić tyle to wole nająć i już jednego mam na oku tylko się nie śpieszę bo zawsze na wiosnę trochę ogłoszą to do żniw coś się kupi

koczas    80

Znajomi sprzedali rocznik bodajże 2003, za 145 tysięcy miesiąc temu i to bez większych problemów. Czy te kombajny faktycznie są tyle warte? Według mnie chyba nie.

peja654    1

Jeżeli był w stanie idealnym i na podzespołach NH to 145tys to dobra cena , co do wartości uważam że są tego warte :)

jasko1993    10

posiadam takiegoż Bizona z 2003r pierwszy sezon 2004, nówka pierwszy właściciel 1 użytkownik, na silniku ma bodajrze 900mth kosił tylko i wyłącznie zboża, rzepaku i kukurydzy nie widział. Długa gardziel i heder NH, nie ma mowy żeby go zatkać. W sieczkarni chodził 4 pierwsze sezony bo wtedy nikt nie chciał słomy. Miałem klienta podesłanego od Dealera co go kupiłem to na miejscu dawał mi za niego 170tyś. Podobno chodzą cenowo od 150 wzwyż. 

rekord58    0

Nawiązując do rozmowy o rekordzie z pod Ostrowca to muszę kolegę zdziwić bo ten kombajn w tej chwili ma minimum 4000 mth a nie 1600 jak napisałeś kosiłem nim sezon wiec wiem coś na jego temat 

Dario23    0

Witam wszystkich. ja bede sprzedawal swojego rekorda nh, bo nastepca juz czeka na odbior. Jest z 2002 roku, ma przepracowanych ok 1000-1100 mth. Nie ma hydrostatu. Jest za to klima. Dokladniejsze dane moge podac za tydzien jak bede u rodzicow, gdzie ten kombajn jest garazowany.

jak chcecie zobaczyc jak pracuje w polu to zapraszam na kanal mojego brata. Tutaj jeden z filmikow

Pozdrawiam

Edytowano przez Dario23

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez asus921
      Witam
      Mam propozycje kupna prasy New Holland BR 550 2006 rok, owijanie na podwojny sznurek, z tego co widze, to BR 560 miala juz siatke i chyba rotor + noze.
      Po pierwsze mial ktos stycznosc z taka prasa? Bardzo malo w Polsce mozna znalezc.
      Obecnie mam Feraboli FF66H z szerokim podbieraczem. Pasowa zmiennokomorowa. Jestem raczej zadowolony. Wczesniej tez same pasowki. Ten New Holland jest nowszy i w dobrej cenie, tylko dlatego sie zastanawiam.
      Podzwonilem, popytalem i wyglada na to, ze tam sa lancuchy od Krone, to bedzie taka sama prasa jak Krone 125 czy 130. Koszt lanuchow okolo 2100-2300, rolek okolo 1300, zebatki 600
      Rolki sie zmienia zawsze przy zmianie lancucha? Cos slyszalem o przerobkach na lozyska.

• Przez Fugeo
      Cześć Jaki polecicie mi nowy prostownik 12 V i 6 V do 200 zł do ładowania głównie akumulatorów w ciągnikach. Pojemność największego w claasie to jak się nie mylę ok 160-170 Ah. I czy warto szukać prostownika z funkcją rozruchu?
    • Przez bizonzo56
      Jaki  ma rozmiar opony wózek do chederu bizon zo56
    • Przez rsiejka
      Witam. Mam problem z new hollandem t4050f. Wczoraj podczas prac z masztem od wozka na tylnim tuz cos strzelilo gdzies pod kabina. Maszt + towar to bylo pewnie okolo 1000-1200kg, do tej pory ciagnik chodzil tak i nie bylo problemow. Tak jak mowilem podjechalem pod towar pokretlo podnosnik do gory a on poderwal moze z 10 cm nad ziemie i koniec.Podnosnik bez reakcji, wspomaganie nie dziala i nie jedzie. Obstawialem ze moze sprzeglo poszlo albo pompa hydrauliczna. Sam nie wiem. Moze cos o ciagniku. Nh t4050f moc okolo 95km, skrzynia 4 zakresy, 4 biegi + polowka do gory, pelzaki. Rewers elektrohydrauliczny. Podnosnik tyl nie znam udzwigu ale na ehr. Podnoszenie zawsze w takich pracach bylo przez przekrecanie pokretlem gora dol zeby bylo precyzyjnie i bez szarpniec a w pracach polowych przyciskiem. Na wyswietlaczu na raz pokazuje sie ikona kierownicy oraz tak jakby mala zebatka ze strzalkami od srodka na zewnatrz z kropelka oleju. Ktos cos wie co to moglo sie stac? Sprzeglo czy pompa?
    • Przez domel27
      witam wszystkich na forum . co myslicie o prasach new holland model br 7060 pasówka? a moze lepsza john deere np model 592? na co zwrocic uwage przy zakupie? pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.