siwymirek

ładowarka SANDERSON teleporter 624

Polecane posty

siwymirek    2

Koledzy robiliscie coś z tym skretem u mnie też pojawiać się zaczol ten problem ale głównie jak krece na postoju teraz miała dużo pracy na postoju podnoszenie i ciasne przejazdy. Robiliscie coś z tym jeśli tak to co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel2793    0

"sajan" :"zębatka rozrusznika blokuje wieniec tak ze silnik staje dylem tak ze 1,5 metrowy łom się gnie usiłując pokręcić silnikiem ręcznie" a próbowałeś przekręcić ręcznie silnikiem bez wkręconego rozrusznika w silnik?

A teraz moje pytanie dotyczącej tej ładowarki:

Jaka jest jej prędkość max po drodze? Jaki jest uciąg? czy dała by sobie radę jakby musiała porobić coś w polu typu bronowanie, ciąganie przyczepy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwymirek    2

kolego co do uciagu to ja nią ciagne dwie przyczepy słomy po sciernisku waga ładunku to ok.35x80kg na jednej przyczepie. co do ciagania nią bron czy coś takiego to kiepski pomysł ona ma wagę ok 6t a prędkość ok 25km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwymirek    2

Pytanie wymieniał ktoś pompa hydrauliki?? Jeśli tak to na jaka mam pytanie na wolnych obrotach chodzi płynnie tak w miarę a na obrotach skacze mocno to coś z olejem ale co?? Może zatkany filtr hydrauliki?? Blokuje przepływ.. albo w zbiorniku na ssacym jest jakieś sitko albo coś?? Poratujcie pilne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk11    8

mam pytanie - czy do kiszonki z kuku i załadunku obornika będzie dobrze się sprawował wycinak redrock (inaczej aligator)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocian1997    0

mam problem ze swoim sandersonem 623 z silnikiem forda z sterowaniem z joysticka jak maszyna troche popracuje i się rozgrzeje ma problem z podnoszeniem pustej łyżki na wolnych obrotach co to może być za usterka ? prosze o pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zszczech    0

Witam mam problem z ładowarki sanderson tl6. Zdarza się że rewers niewysprzegla zostawia go na wstecznym i nie mogę załączyć jazdy na wprost.  Rewers jest elektrohydrauliczny wiem że przeglkazniki są ok. Nie mogę namierzyć cewek. Praktycznie brak dostępu do skrzyni. To zdarza się raz na jakiś czas np. 40razy ok a potem tylko do tyłu i zawsze blokuję na wetecznym. Jak zablokuje to nie mogę zmieniać biegów. Ktoś ma jakiś pomysł może schemat albo zdjęcie cewek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwymirek    2

szukaj po kablach... muszą być gdzieś na skrzyni...

co do sterowania to tam chyba jest na linki sterowane... a jeśli na zimnym jest ok no to będzie wina słabej już pompy albo coś z rozdzielaczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
horsch    0

Witam, czy ktoś wie gdzie się spuszcza olej ze skrzyni biegów w ładowarce sanderson tl6? I czy jest tam tylko 1 filtr, ten z boku skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj