Skocz do zawartości
siwymirek

ładowarka SANDERSON teleporter 624

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
siwymirek    1

Koledzy robiliscie coś z tym skretem u mnie też pojawiać się zaczol ten problem ale głównie jak krece na postoju teraz miała dużo pracy na postoju podnoszenie i ciasne przejazdy. Robiliscie coś z tym jeśli tak to co??

pawel2793    0

"sajan" :"zębatka rozrusznika blokuje wieniec tak ze silnik staje dylem tak ze 1,5 metrowy łom się gnie usiłując pokręcić silnikiem ręcznie" a próbowałeś przekręcić ręcznie silnikiem bez wkręconego rozrusznika w silnik?

A teraz moje pytanie dotyczącej tej ładowarki:

Jaka jest jej prędkość max po drodze? Jaki jest uciąg? czy dała by sobie radę jakby musiała porobić coś w polu typu bronowanie, ciąganie przyczepy itp?

siwymirek    1

kolego co do uciagu to ja nią ciagne dwie przyczepy słomy po sciernisku waga ładunku to ok.35x80kg na jednej przyczepie. co do ciagania nią bron czy coś takiego to kiepski pomysł ona ma wagę ok 6t a prędkość ok 25km/h

Wiadomość z agroFakt.pl

siwymirek    1

Pytanie wymieniał ktoś pompa hydrauliki?? Jeśli tak to na jaka mam pytanie na wolnych obrotach chodzi płynnie tak w miarę a na obrotach skacze mocno to coś z olejem ale co?? Może zatkany filtr hydrauliki?? Blokuje przepływ.. albo w zbiorniku na ssacym jest jakieś sitko albo coś?? Poratujcie pilne..

mk11    8

mam pytanie - czy do kiszonki z kuku i załadunku obornika będzie dobrze się sprawował wycinak redrock (inaczej aligator)?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się