News
cisek9403

Prasa Kuhn FB 2130 lub 2135

Polecane posty

cisek9403    1

Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.

papusiek    0

Co do tej prasy to jest identyczna jak deutz-fachr fixmaster 230 a różnica polega na kolorze :) Pracuję taką prasą już dwa sezony. Z tego co pamiętam to tam była jakaś fuzja tych firm ? W galeri mam zdjęcia to możesz sobie porównać .

zetorr6441    174

Papusiek orientujesz sie moze ile kosztowała ta prasa?

Cisek za jaka cene Ci ja oddaja i gdzie?     Ja mam oferte za 88 netto

Wiadomość z agroFakt.pl

Patryk2131    0

Papusiek orientujesz sie moze ile kosztowała ta prasa?

Cisek za jaka cene Ci ja oddaja i gdzie?     Ja mam oferte za 88 netto

Zetor 6441 

88 netto to dobra cena, 

Napisz jeszcze jakie wyposażenie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kuba84241
      Witam mam pytanie co do panela sterowania w Claas Variant 280 rc.            Kiedy włączę komputerek to wszystko działa po około 30 sekundach panel gaśnie i prąd w prasie się odłącza.
      Czy tak powinno być czy nie. A jak nie to jaka może być przyczyna.
      Z góry dzięki.

• Przez mlody5674
      Witam chce kupić prasę mchale fusion 3 i nie wiem czy wziąć zwykłego fusiona czy z plusem, orientuje się ktoś czym one się różnią i czy warto dopłacić do tego plusa ? 
    • Przez chwiolas
      Słyszał ktoś o owijaniu bel folią zamias siatką???Bo podobno jest taka możliwość.Zamiast siatke instalujemy w prasie rolke specjalnej folii i heja.Ja tylko słyszałem że jest taka opcja.Spotkał się ktoś z tym namacalnie?Jak mocna jest ta folia?pozdrawiam
    • Przez Grzechu221
      Witam. Mam problem z prawym aparatem prasy jd 336 wymienione zostało koło talerzowe i palec za szybko się porusza i zamyka się przed sznurkami lewy palec wolniej się okręca i jest okey łapie oba sznurki 
    • Przez McCormickXTX
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam takie pytanie odnośnie prasy Sipma Prima 1832. Czy warto się w nią pchać czy często się psuje no wady i zalety osób które ja użytkuja albo użytkowali. Prasa ma być dla siebie na gospodarstwo sobie ponad 1000 i trochę na usługi jak czas pozwoli. Proszę o wasze sugestie i wypowiedzi. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj