Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez bercik302
      Sprzedam zgrabiarkę LELY Hibiscus 425 S. Zgrabiarka w bardzo dobrym stanie mało używana.

Cena 16670zł netto wystawiam fakturę VAT (20500 zł brutto)

Kontakt: 784522499

http://olx.pl/oferta/lely-hibiscus-425-s-nie-krone-potinger-CID757-IDcgVAp.html

• Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez kamilrolnik18
      Witam . Od dłuższego czasu oglądam się za kupnem używanej zgrabiarki do sianokiszonki (trawa z lucerna) od szerokości roboczej 3m i więcej do ursusa 360. Będzie to pracować na areale 5 ha  Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej używanej zgrabiarki i jakie polecacie firmy . Mam do wydania nie wiecej niz 4tyś . Byłbym wdzięczny za pomoc :  pozdrawiam 
    • Przez Supplisek
      Witam

Obecnie posiadam grunty o klasach ziemi jak w temacie, na dzień dzisiejszy jest tam łąka lecz chciałbym się zająć uprawą trawy na nasiona, przeważają torfowiska, częściowo piaski na wzniesieniach lekkich i miejscami bardziej zwięzła ziemia IV klasy. Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest szansa powodzenia takiej uprawy? Dodam tylko że ziemia nie jest bardzo mokra, jedynie w miejscach - dołach przy lesie ale tragedii nie ma
    • Przez Adasko16
      Witam ,Jaką prase i zgrabiarkę polecacie ? Interesują mnie nowe maszyny . Myślałem nad prasą firmy krone i lely.
      Co sądzicie o nich i które są najlepsze ? Co do zgrabiarek to czy warto kupić pronara zkp 800 czy lepiej kupić jakąś lepszej firmy np. krone , pottinger czy SIP ?