Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik7252
      Witam od pewnego czasu planuję zakupić zgrabiarkę i spotkałem się z ofertą firmy: SIPMA (ZK 650 WIR) SAMASZ Z 2-780. Chciałbym poznać wasze opinie na temat tych zgrabiarek czy są one warte tych pieniędzy czy lepiej zainwestować w coś z zachodu ? Jeżeli ktoś posiada to chciałbym usłyszeć jego opinię na ten temat. Pozdrawiam
    • Przez AdeXZet
      Witam ostatnio sprzedałem mój stary wał gładki i mam dylemat, a mianowicie:
      -Czy kupić wał gładki na podwoziu i wałować nim również po siewie?
      -Czy kupić wał posiewny (cambridge) i oprócz pól wałować nim również łąki?

I tu rodzi się pytanie czy wał cambridge nie będzie powodował jakiś niepożądanych efektów na darni (łąki mam głównie torfowe).
      Na mój rozum nie powinno być różnicy na łące czy to wał gładki czy cambridge (myślę też że cambridge może nakłuwać lekko darń i napowietrzać korzenie).

Pozdrawiam

• Przez sstefan93
      witam, poszukuje zgrabiarki Stoll 335 DVG na czesci, potrzebna mi gorna osłona przekladni, ma ktos moze lub wie czy mozna kupic nowe i gdzie i w jakich pieniadzach? Pozdrawiam.
    • Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez harny666
      Witam,
      Chciałbym zasiasiać trawę na nowe na łąkach, nigdy nie miałem z tym doczynienia nie wiem gdzie jakie odmiany szukałem troche w internecie, ale głównie na stronach centrali nasiennych. Chciałem się dowiedzieć bardziej jak się za to zabrać, łaki są o raczej o słabych glebach i nieuregulowanych warunkach wodnych. Jak już nawet znajdę tą mieszanke traw/ odmiane trawy, nie wiem czy lepiej zasiać jesienią razem z żytem czy na wiosne z owsem, Słyszałem opinie że jak sie zasieje na jesieni może wymarznąć, ale w tym roku widziałem że tym którzyzasiali z owsem susza pozwoliła zebrać tylko 1 pokos i nie trawa nie odrosła.
      Miał ktoś doczynienia z wyką kosmatą(ozimą) ?
      Z góry dziękuje za odpowiedź