Skocz do zawartości

Polecane posty

darek483    9

czy ma główne odłączanie wałka czy jak sie odłączy zwykłą wajchą to tak samo jak głównym odłączaniem, bo posiadam i jeżdżę z włączonymi wałkami :-(

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.10 +1p. ostrzeżeń

boku27    222

Chłopie popraw pisownie bo ciężko się domyśleć o co Ci chodzi. Część gwarą o błędach nie mówiąc

darek483    9

ok chodzi o główne odłączanie wałka czy w ogóle jest a jeśli tak to gdzie?

Edytowano przez kris14

Wiadomość z agroFakt.pl

grzesko    0

Obok siedzenia po lewej stronie masz 3 wajchy. 1 niżej,  2 wyżej. Ta niższa jest od hamulca ręcznego, a  dwie pozostałe to wł/wył przedniego napędu i wałka.

darek483    9

no wiem i to sły też do głównego odcięcia wałka bo nie wiem czy wtedy tarcza sprzęgłowa nie pójdzie bo np w renault są dwa odcięcia wałka
tommy83 czyli jedno dźwigni wyłączasz ?

Edytowano przez kris14

kris14    261

Darek, Ty świadomie robisz takie błędy wystawiając na próbę cierpliwość moderacji? 

tommy83    41

Tak to jest główny włącznik i wyłącznik wałków WOM (przynajmniej w tej wersji).

Nie będę tworzył nowych tematów.Mam pytanie nabyłem Dx90 i mam kilka pytań,w jakiej pozycji dzwignia od przedniego napędu go załącza i do czego jest dzwignia z tyłu po prawej za siedzeniem.

Kris94    23

U mnie w DX6.10 (dzwignie chyba są tak samo jak DX90) napęd włączam poprzez wysunięcie dźwigni do góry, gdy jest na dole to przód jest wyłączony. Co do dźwigni za fotelem to też w sumie nie do końca wiem do czego ale gdy ją wyciągam do góry to tylny podnośnik, ramiona podnoszą maszynę sporo wyżej niż gdy dźwignia jest na dole. Też chętnie się dowiem za co dokładnie odpowiada i jak działa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klocek
      co jest ze deutz dx110 dymi mocno przy odpalaniu, jeszcze rok temu to nawet kółka niepuscił z komina a teraz przy odpalaniu chmura czarnego dymu,dodam ze nigdy od zakupu niegrzebałem w dawkowaniu paliwa i takich zeczasz, bo tylko ten dym szpeci ten ciągnik,bo oprucz dymu to wcale oleju niewidac zeby kapał czy cos takiego, wszystko ładnie pięknie,
      jak ktos wie przez co to niech napisze, moze przez paliwo, ale to chyba mało prawdopodobne
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez Kafior
      Sprzedam* 

Witam  

Posiadam na sprzedaż ciągnik Deutz Fahr Agrotron 85 z turem Mailleux 100. 
      85km
      2000r. 
      Więcej informacji w linku poniżej: 
      https://sprzedajemy.pl/deutz-fahr-agrotron-85,36673957

Posiadam również na sprzedaż pług RabeWerk 5 skibowy obracany vario, link:
      https://sprzedajemy.pl/plug-rabewerk-5-skibowy-obrotowy-vario,36674527?_rp_RP=_rp_list_account_user_offers&offset=0
    • Przez MF675ursus
      Posiadam sipmę Z224/1, pracuje ona z podajnikiem na przyczepę przez co prędkość pracy nie jest oszałamiająca, co powoduje "wypluwanie" materiału z podbieraka. Z tego co wiem Sipma jest wzorowana na prasach Deutz Fahr serii HD, które wyposażone są w "blachę", przytrzymującą materiał na podbieraku- film poniżej, nagrywane kalkulatorem:

Sprawdzi się takie rozwiązanie w rodzimej konstrukcji, czy to pic na wodę, i tak materiał z podbieraka przy wolnej jeździe będzie uciekał?
    • Przez luki88910
      Witam ,

Jestem nowy dlatego proszę o wyrozumiałość
      Posiadam ciągnik Deutz Fahr Agrotron 130 profiline, poszukuję informacji czy mogę zastosować do jego skrzyni biegów olej John Deere hy gard, ponieważ taki olej mam już w John Deere 5100m i chciałbym mieć jeden olej we wszystkich ciągnikach 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.