Skocz do zawartości
darek483

tania prasa zwijająca

Polecane posty

darek483    9

chciałbym kupić prasę zwijająca do 17 tyś lubelskie prosze o propozycje

Edytowano przez kris14

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a jakim "ciongnikem bendziesz jo ciongnoł" ??

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Nie bierz krone itd bo dużo opinii słyszałem złych lepiej polską nie problemu z częsciami mam metalfacha z 2009 r mam od nowości 2 łańcuchy mi poszły Ale koszt był 120 zł od podbieraka 2 razy

pWnedMTZ    9

I tutaj się z przedmówcą nie zgodzę mam prase Krone kr 125 od 10 i przepracowała bardzo dużo nie było jeszcze żadnych awarii, ani jednego łożyska my nie zmienili (rocznie robi około 1700 bali słomy i kiszonki). W porównaniu do polskich pras to jak kosa i sierpniu tylko ze sierpień jest ta polska myśl techniczna... owszem części są drogie ale w porównaniu ich jakości nie ma większego znaczenia. wcześniej pracowała z mfem 285 a od lat 5 pracuje z Mtz em, nie wygina prętów w łańcuchu przy odbijaniu, co zdarza się w metal facetach. Niekiedy to co ludzie mówią może być błędem... Ktoś kupił wraka i się rwało na lewo i prawo i dobrej opinii nie ma. Tak jak mówię moja prasa jest juz w moim gospodarstwie juz 10 lat i się świetnie sprawuje.

darek483    9

ciągnąć będzie ją albo deutz fahr dx110 albo może c360

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.10 +1p. ostrzeżeń

kamilo1815    0

witam polecam prase carro to samo co polska sipma a wiele tansza i lepsza ja mam taka idalnie chodzi 3rok bez awarii części dostępne z sipmy ciągam ja ciągnikiem deutz 4006 45koni dziennie około 15h robie slomy rocznie około 2000tys bel robie bez zadnych awarii w lubelskim kupisz za ta kase na pewno

kamilo1815    0

hmmm czy ja wiem ja prasowalem po fortschritt 512, 514, bizon cllass droniborg i bez problemu zadnego a mocy nie trzeba dużo robie sianokiszonke bele waza od450 do 700kg

hydraulika bez zadnej rozbudowy w ciągniku no i zamki w klapie wiadomo ze starsze ciągniki maja slabsza hydraulikę wiec klapa bez zamka może puszczac a tu trzyma i nie ma prawa nic puscic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
    • Przez kamilo2277
      Witam, mam do sprzedania prasę kostkującą Fahr HD360, jak wiecie jest to odpowiednik polskiej Zetki , tyle, że jest dużo twardsza. Prasa jest w stanie idealnym, w ciągłym użytku, pracuje na 2ha, cały czas trzymam ją pod dachem. Cena: 8500zł Okolice Wadowic. Tel: 725290439

UWAGA !
      Dodaję filmik z pracy:

• Przez kamilo2277

Witam, mam do sprzedania prasę kostkującą Fahr HD360, jak wiecie jest to odpowiednik polskiej Zetki , tyle, że jest dużo twardsza. Prasa jest w stanie idealnym, w ciągłym użytku, pracuje na 2ha, cały czas trzymam ją pod dachem. Cena: 8500 zł . Okolice Wadowic. Tel: 725290439

UWAGA !

Dodaję filmik z pracy: 

• Przez Traceur
      Witam wszystkich forumowiczów chciałbym się dowiedzieć wszyskiego o uprawie pokrzywy zwyczajnej. Chodzi mi o to jak to siać, czym zbierać, jak oddzielić listki od reszty czy jest do tego jakaś maszyna, czy można to pryskać a jak tak to czym, czy jest to opłacalne na 4 hektarach i czy wiąże się z dużym nakładem pracy i jakie są koszty początkowe przy zakładaniu takiej plantacji?? Chce się dowiedzieć wszyskiego o tej uprawie żeby się nie władować w coś z czego nie ma żadnego zarobku. Mam nadzieję da się zrozumieć o co mi chodzi. Ale widzę że jest tu dużo kumatych ludzi z bardzo dużą wiedzą także dacie radę mam nadzieję. jak jakieś pytania jeszcze przyjdą mi do głowy to napisze. Pozdrawiam wszystkich.