Skocz do zawartości
darek483

tania prasa zwijająca

Polecane posty

darek483    9

chciałbym kupić prasę zwijająca do 17 tyś lubelskie prosze o propozycje

Edytowano przez kris14

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a jakim "ciongnikem bendziesz jo ciongnoł" ??

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

TelefonyRadom    121

Nie bierz krone itd bo dużo opinii słyszałem złych lepiej polską nie problemu z częsciami mam metalfacha z 2009 r mam od nowości 2 łańcuchy mi poszły Ale koszt był 120 zł od podbieraka 2 razy

pWnedMTZ    10

I tutaj się z przedmówcą nie zgodzę mam prase Krone kr 125 od 10 i przepracowała bardzo dużo nie było jeszcze żadnych awarii, ani jednego łożyska my nie zmienili (rocznie robi około 1700 bali słomy i kiszonki). W porównaniu do polskich pras to jak kosa i sierpniu tylko ze sierpień jest ta polska myśl techniczna... owszem części są drogie ale w porównaniu ich jakości nie ma większego znaczenia. wcześniej pracowała z mfem 285 a od lat 5 pracuje z Mtz em, nie wygina prętów w łańcuchu przy odbijaniu, co zdarza się w metal facetach. Niekiedy to co ludzie mówią może być błędem... Ktoś kupił wraka i się rwało na lewo i prawo i dobrej opinii nie ma. Tak jak mówię moja prasa jest juz w moim gospodarstwie juz 10 lat i się świetnie sprawuje.

darek483    9

ciągnąć będzie ją albo deutz fahr dx110 albo może c360

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.10 +1p. ostrzeżeń

kamilo1815    0

witam polecam prase carro to samo co polska sipma a wiele tansza i lepsza ja mam taka idalnie chodzi 3rok bez awarii części dostępne z sipmy ciągam ja ciągnikiem deutz 4006 45koni dziennie około 15h robie slomy rocznie około 2000tys bel robie bez zadnych awarii w lubelskim kupisz za ta kase na pewno

kamilo1815    0

hmmm czy ja wiem ja prasowalem po fortschritt 512, 514, bizon cllass droniborg i bez problemu zadnego a mocy nie trzeba dużo robie sianokiszonke bele waza od450 do 700kg

hydraulika bez zadnej rozbudowy w ciągniku no i zamki w klapie wiadomo ze starsze ciągniki maja slabsza hydraulikę wiec klapa bez zamka może puszczac a tu trzyma i nie ma prawa nic puscic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus1997
      Witam, mam problem mianowicie gdy prasuje i na sterowniku pokazuje mi ze zawsze jest za duzo np siana z prawej strony na a problem wystepuje nawet jak nawet nic nie ma w prasie! Czego to moze byc wina, sterownika, czujników...? Moze ktos wie o co moze chodzic, moze ktos mial podobny problem. Na obrazku pokazałem jak to mniej wiecej wyglada. Pozdrawiam

• Przez Dariusz19877
      Witam mam problem z prasą John Deere 580 mianowicie podczas prasowania dość mokrej zielonki balot wychodzi nieforemny, słabo zbity i nie osiąga wymiaru zadanego np Gdy ustawie 120 do balot wychodzi z 90 cm, gdzie może leżeć przyczyna? Spotkał się ktoś z takim problemem? Ciśnienie podczas prasowania dochodzi do 200 bar a podczas owijania spada na ok 165 bar.Dodam jeszcze że gdy zatrzymam się z balotem i obraca się bez podawania masy do wymiar na wyświetlaczu powoli rośnie.
    • Przez Lukas_jestem
      Mam problem z zaczęciem beli, czy ktoś już sie z tym uporał ? Da sie to jakos wyregulować ? Takze nastepnym problemem jest zbieranie sie słomy u góry na pasach, przez co musze co 3/4 bele ja czyscić, co przy 20 hektarach prasowania strasznie zabiera moj cenny czas. Jesli macie jakies pomysły na rozwiazanie tych problemow to pomozcie, z gory dziekuje.
    • Przez Stefanc~360
      Witam, zakupiłem taką prasę jd 582 z 2003 r. i chciałbym się dowiedzieć takie rzeczy jak np. jak ustawić ten cały sterownik? Jak go obsłużyć i kiedy wiem, że jest już gotowa belka i jak przestawia się prasę, aby robiła bele, większe mniejsze? Nie mam żadnej książki i dlatego pytam dzięki wielkie za odp. Pozdrawiam.
    • Przez Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.