Skocz do zawartości
7745T

Pompa hydrauliczna Zetor 7745 Turbo

Polecane posty

7745T    0

Mam zetora 7745 turbo, który ma z przodu pompe hydrauliczną, może ktoś wie czy to jest tylko dodatkowa pompa i ma on jeszcze pompe z tyłu ?

leszekd    83

To jest główna pompa nic z tyłu niema. A jaki masz z nią problem ??

Wiadomość z agroFakt.pl

7745T    0

Po prostu chciałem się dowiedziec ponieważ kiedy go kupowałem poprzedni właściciel mówił że ma 2 pompy hydrauliczne, z przodu i drugą z tyłu, ale wydaje mi się że gdyby miał 2 pompy dźwigał by szybciej niż inne zetory a dźwiga tak samo. 

jacus    106

a nawet wolniej, bedziesz mial z nia problemy jak sie zepsuje trudno znalezsc identyczna, ja mialem wloska ktora zamienilem po przerobkach na bulgarska a koszt wymiany zepsutego sprzegielka napedowego byl wiekszy niz zakup nowej pompy w typowym zetorze.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

7745T    0

gdyby się zepsuła to założe mu normalną pompe z tyłu a tą z przodu wyrzuce bo przez nią trudno jest wymienic pasek klinowy

mariuszd93    489

Jeżeli  ciężko  przez  nią  wymienić  pasek,  to  raczej  chodzi  Ci  o pompę  do  wspomagania . I  z  tyłu  masz  normalną  pompę  od  hydrauliki 

Opisz  dokładnie  gdzie  jest  ta  pompa,  lub wstaw  foto 

;)

Dewro    16

Przecież pompa od wspomagania napędzana jest z rozrządu. Jemu chodzi o pompę do hydrauliki napędzaną przez wałek od koła pasowego. Kolega ma tak w 6245 i ta pompa zasila mu tura.

Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

7745T    0

Czy dałoby mu się założy drugą pompę hydrauliki z tyłu żeby szybciej dźwigał ?

jacus    106

nie wiem co by bylo trzeba dokupic zeby moc zalozyc pompe  z tylu, na pewno pare rurek, nie pamietam czy wodziki wlaczajace i zebatki zostaly- szkoda roboty, lepiej zaloz wydajniejsza niz oryginalna pompe ,tam jest chyba 22 l\m wiec cudow nie ma

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Chudy44
      witam! mam pytanie chciałbym przerobic mojego MF 3080 rok 1986 typ sil:A6.354 na turbo:D
      co musze zmieniac w silniku?? tłoki korbowody walek rozrządu moze cos z głowiaca? wał korbowy?
      czy moze bez niczego turbo zalozyc??
      prosze o jakies wskazówki:P
      dzieki mam 20 ha
    • Przez massey3120
      Mam fergusona 3120 95r NIewiem dlaczego ale dynashift nie dziala poprawnie. NIe działa na małych obrotach tzn poniżej 1300 obr i gdy zmienie na zakres A to czuje sie jakby koła sie kleszczyły (blokują np. ciągnik nie zjezdza z górki)? na zakresie D wszystko działa ok (nie blokują sie) Czy możliwe że to wina pompy hydraulicznej? Chociaż podnośnik działa bez zarzutu! Może miał ktoś z was podobny problem? Piszczie co wiecie.... pomocy
    • Przez piterq1991
      Witam!

Czy jest możliwość aby w MF 3080 zwiększyć przepływ oleju na podnośnik?
      Chodzi mi o to, że chcę aby szybciej podnosił(pompa jest nowa założona). Jak jadę z maszyną w polu to zanim zdąży podnieść to ciągnik już zakopany. Siłę ma, bo podnosi wszystko bez problemu na wolnych obrotach, ale chodzi, żeby szybciej to robił. U znajomego w NH tak było, że wydajność miał zmniejszoną i w serwisie bez problemu od ręki mu to zwiększyli i zdecydowanie szybciej podnosił. Gdzieś kiedyś na forum coś czytałem, że w MF też tak jest. Czy to prawda? Jak to zrobić jeśli jest taka możliwość?

Pozdrawiam
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez adas157
      Witam mam taki problem z mf3070 jak jest silnik zimny i sie go odpali to wspomaganie na wolnych obrotach dobrze chodzi i podnosnik szybko podnosi a jak sie robi ok 3godz traktorem jak olej sie rozgrzeje to wspomaganie na wolnych obrotach chodzi ciezko i podnosnik wolno podnosi co moze byc za przyczyna czego to moze byc wina z gory dzieki