Damiano604

Poszukuje pracy jako traktorzysta/kombajnista/obsługa maszyn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damiano604    0

oszukuje pracy jako traktorzysta. Rok temu ukończyłem szkołę (technikum agrobiznesu) zakończone zdaną maturą i tytułem technika. W ciągu 4 lat technikum odbyłem praktyki rolnicze w niemieckim gospodarstwie rolnym (300 ha, bydło mięsne). Pół roku byłem również w Niemczech lecz już jako pracownik w tym samym gospodarstwie. Wykonywałem głownie prace polowe orka oraz uprawa. Posiadam również kurs obsługi kombajnu zbożowego oraz sieczkarni. Jeśli jesteś zainteresowany to dzwoń 726-467-505.Jestem z okolic Koźmina Wlkp. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a w połączeniu z pracą fizyczną to już odpada pewnie. jak tak to powodzenia w szukaniu :lol:

ani moje zboża, łąki czy też krowy nie pytają o maturę i technika :blink:

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiano604    0

W rolnictwie pracuje od dziecka, nie boję sie pracy fizycznej. Co ma piernik do wiatraka. Jesli nie jesteś zainteresowany to [usunięto]

Edytowano przez kris14
Pkt. 3.1, 7 dni odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

W rolnictwie pracuje od dziecka, nie boję sie pracy fizycznej. Co ma piernik do wiatraka. Jesli nie jesteś zainteresowany to spierdalaj!

może i bym był zainteresowany ale chamstwa to nawet krowy nie tolerują, fajny mi prccownik który tak się odnosi do potencjalnego pracodawcy, reklamę to sobie zrobiłeś...

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Jeszcze nic a już wulgaryzmami rzuca, zero kultury. Wszystko fajnie ale pyskaty pracownik mi nie potrzebny. Powiem mu "jedź tam i tam prasować" a on mi odpowie "sp*******j nie chce mi się"

  • Like 3

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    22

po pierwsze dlaczego nie pracujesz już w tamtym gospodarstwie? jakie dokładnie wykonywałeś tam prace i jakim sprzętem? jak wygląda u Ciebie praca z zwierzętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jedno jest pewne na takiej posadzie niczego się nie dorobisz. Ale na pewno się narobisz. Dlaczego w Niemczech nie zostałeś? Tam więcej można zarobić. Czy bizon i ursus też wchodzą w grę czy musi być zachodni sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

A co złego on napisał wyluzuj

a życzył byś sobie żeby ktoś komu zlecasz pracę i płacisz za nią mówił do ciebie sp......aj? bo jak na wstępie przy szukaniu tak się odnosi to później nie licz na cuda. chamstwo z człowieka tak łatwo nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

No to czytamy dwa różne tematy. Ja nie widzę chamstwa ze strony Darka. Jak powiedział Robert : ,,to nie facebook"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

@2xup po edit. :D

co ty czytać nie potrafisz? 

Nie wiem czego tu "dzieciaki" szukają zakłądając taki temat co oni myślą ze w Polsce u prywatnego rolnika dostaną wypasiony ciągnik za grubą kase i bedzie szalał z pewnością w podobnym tonie zwracał sie do "baora" i skutek = szukanie pracy w PL z piekną autopromocją ubliżającą czy to fora jak i fb.

Kolego to co piszesz prezentujesz siebie a wiec jak mamy cię oceniać w lepszych barwach jak nam możliwości innej nie dajesz:?

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@daremw ma rację reakcja na taki tekst była zbyt nerwowa. Mnie osobiście tez by to zraziło. Nie chciał bym pracownika, który w sytuacjach stresujących się wkur.. w dodatku takimi bzdurami. Tym bardziej, że krowy i łąki faktycznie o maturę nie pytają. A osoby legitymujące się takim wykształceniem mają z reguły wyższe wymagania finansowe, aspiracje itd. Nie twierdzę, że do takiej pracy musi być silny głupol. Ale na wsiach jest wielu ludzi po zawodówkach, podstawówkach, którzy tez sobie dobrze z takimi pracami radzą. A dodatkowo wielu pracodawców do takiej pracy woli człowieka po zawodówce. Bo z takimi z maturą itd w takiej pracy często sa problemy. Innymi słowy naprawdę wykształcona i mądra osoba z maturą szybko się ta pracą znudzi. I zacznie szukać czegoś bardzie ciekawego i dochodowego. Nawet wielu z zawodówką taka praca nie zadowoli bo jest z reguły dość ciężka i słabo płatna zwłaszcza w Polsce.

PS też myślę, że chodzi tu o fascynację jazdą ciągnikiem. Dlatego pytałem czy ursus i bizon mogą być. do Niemca może się tak donosił albo była katacja sprzętu w polu i koniec pracy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jak bym miał 20-lat to bym w tych Niemczech siedział do 30-stki albo i dłużej,ale z taką kulturę to sobie niemiec nie pozwoli.

  • Like 1

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

He he przynajmniej dobrze zaczął, oszukuje pracy :)   a przy okazji rolnika ;[  coś szybko zakończył karierę po tych praktykach


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Jak by ktoś poszukiwał pracownika sumiennego ,doswiadczonego w uprawie roli   z podkarpackiego i lubelskiego pisac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ja bym tak szybko ludzi nie oceniał,bo wychodzi na to że największym chamem to ty jesteś.

wyjaśnij mi gdzie jest to moje chamstwo?

dodatkowo gość napisał wprost, że szuka pracy jako traktorzysta z czego wnioskuję brak chęci pracy innej poza jeżdżeniem. tak się składa że większość ludzi woli samemu jechać i obsługiwać (często drogi) sprzęt niż skakać przy przygotowaniu i rozdawaniu pasz, dojeniu itp.

Poza wspomnianymi "niejasnościami"... ktoś przedkłada maturę i technika jako pierwszy argument "za" pracą w gospodarstwie zazwyczaj ma zawyżone oczekiwania i zbyt małe umiejętności. osoby kończące szkołę na dobrą sprawę po wyjściu z niej niewiele pamiętają a dopiero po niej decydują co ich interesuje i wtedy zaczynają się uczyć i jest to proces długotrwały.

co do praktyk... na dobrą sprawę praktyki ograniczają się w większości przypadków do przynieś, podaj, pozamiataj i są sporadyczne przypadki że jest inaczej.

no i powrócę do sprawy wysławiania się... ja nawet nie zdążyłem być nie miły a on już do nie wyskakuje, aż strach pomyśleć co by taki robił jak by miał jakąś umowę...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na każde polecenie Niemca kolega poszukujący obecnie pracy odpowiadał po polsku "spierd**aj".
Niemiec myślał i myślał co to znaczy,nie dawało mu to spokoju aż w końcu zapytał się innego polaka "panie,co to znaczy spier**laj?" Ten mu wytłumaczył no i kolega stracił pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

podam może przykład  jednego człowieka który wyjechał do stanów ale to już długie lata temu i tam znalazł sobie pracę, niezbyt ambitną bo zajmował się udrażnianiem  muszli klozetowych, raz szef mu kazał ręką udrożnić bo ma być zrobione i tyle, ten powiedział do kolegi: "czarnuch nas..ł to niech czarnuch odetka", roześmiał się i poszedł jednak zrobił swoje. tylko nie wziął pod uwagę że ten "czarnuch" znał trochę polskiego i po wykonanej pracy podziękował za wykonywane usługi i pożegnał go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

w owych czasach w takiej pracy zarabiał równowartość  1,5 ha ziemi (mmiesięcznie) także śmiać się można ale swego czasu polaka tylko do takich prac brano, jedna osoba z dalszej rodziny miała lepiej bo pracował przy opakowaniach kartonowych- nie napracował się, siedział cicho to i emerytury się dorobił ładnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

... Dlaczego w Niemczech nie zostałeś? ...

 

właściciel przetłumaczył na swój język wulgarny bełkot zasłyszany od pracownika i może temu niemiec go wygnał

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaq1987    24

Widać, że autor tematu jest całkowicie oderwany od polskiego rynku pracy, jeszczego życie nie potraktowało go należycie. Cały "anons" wygląda jakby startował na stanowisko głównego agronoma...
Zapewne propozycja stawki na początek 8 zł/h na rękę spotkała by się z odpowiedzią typu "goń się".

  • Like 1

Jest coś takiego jak kłamstwo, jest też podłe kłamstwo a dalej to już tylko statystyka.

 

Panowie i Panie, śmiejmy się z tego szaleństwa abyśmy sami w obłęd nie popadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez SnWoWjaro
      Dzień dobry,
       
      poszukuję pracy jako traktorzysta na ternie Niemiec. Obsługiwałem większość zachodnich marek(+GPS), np: John Deere, Massey Ferguson, Claas, Fendt, Deutz-Fahr. Wykonywałem większość prac polowych. Posiadam prawo jazdy kategorii B, B+E, T.
       
      Pozdrawiam Wojciech!
       
       
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Przez panmino
      Podczas pracy na pełnym gazie i dużym obciążeniu silnik furkocze, praca jest nierówna, ale są to "nierówności" o dużym natężeniu i na obrotomierzu tego nie widać. Wymieniłem filtr paliwa, sprawdziłem drożność przewodów paliwowych. Co to może być?
    • Przez Valterkaa
      Podejmę się pracy jako operator ciągnika rolniczego na okres wakacji. Posiadam prawo jazdy kat B i T na co dzień pracuję w rodzinnym gospodarstwie. Województwo Łódzkie.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj