Alfa1985

Polskie marki opryskiwaczy

Polecane posty

Alfa1985    1

Chciałbym kupić nowy opryskiwacz 400l/12m. Nie wiem na jaką markę się zdecydować. Chciałbym wydać niewięcej niż 5,5tyś. Którą polską fimę polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek3333    35

biardzki ładne. opryskiwacze robi a taki jak chcecz to za 2.5 tysiąca. Posiada regulacje belki i zbiornik do mycia rąk. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.
       
      Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...
       
      Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez michalnh
      Witam,
      Mam do sprzedania mocną i solidną talerzówkę Akpil szerokość robocza 3m, więcej informacji w ogłoszeniu pod linkiem:
      https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-brona-talerzowa-akpil-v-ka-3m-ciezka-mocna-jak-nowa-CID757-IDvFp55.html#919789e367
       
       
    • Przez ursus56
      Witam w najbliższym czasie planuje zakup polskiego pługa  zagonowego  moja uwagę zwrócił pług agromasz z 2008 roku na zabezpieczeniu  posiadam już pług zachodni  overeum sweden 4 na zabezpieczeniu sprężynowym ale z roku na rok pola troszkę dobywa zastanawiam się nad kupnem drugiego pługa pomocniczego  tym razem  polskiego który pracował by z ciągnikiem 85 km lub 110 km jaki pług wybrać i  jakie są wady i na co zwrócić uwagę kupują używkę =D
    • Przez DanielFarmer
      Witam Kolegów
      Potrzebuję opinii o pługu akpil km180 hydro.Aktualnie orzę kverneladem zagonowym a rozglądam się za czymś w obrocie,nie mam dużo orania więc na zachodnie pługi patrzę z pokusą ale rozum mówi że 30tys to za dużo na te areały.Potrzebuje czegoś na non stop hydraulicznym lub resorze.Wpadl mi w oko właśnie taki model akpila na hydraulice 4skibowy.Pytanie czy długość pługa o waga ok 1900kg to nie za dużo na mojego John Deere 6330 (4cyl) ,mam ładowacz na ciągniku a jakby co to i na tuza przedniego coś można powiesić.Mocy ponad 140KM jest.Ziemie lekkie ale kamieniste więc zabezpieczenie musi być.Warty jest uwagi taki akpil? Bo namierzyłem ładnego w używce 6letniego.
    • Przez szczurek05w
      Kupię pług akpil mix 40 woj lubelskie ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj