tomek

Z jakiego jesteś województwa?


Polecane posty

Krzys123    21
Jo jest z slaskiego ale moja wies jest na granicy wojewodztwa opolskiego - slaskiego. Jak ktos jest z Opolskiego abo z Slaskiego to niech napisze :lol: ;)

Jo jestem i mieszkom 8 km od tej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

w takim razie zasilam szeregi z Kujawsko pomorskiego :blink:

Prowadzimy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemon    1

To jeszcze jedna sztuka z Kujawsko-Pomorskiego :D

 

Rzeczywiście jest "nas" najwięcej, czy tylko tak mało osób głosuje?


jestem uzależniony od AF! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Jestem z lubelskiego, choć to bardziej Podlasie niż Lubelszczyzna, ale ktoś "mądrzejszy" ustalił inaczej więc sie z ustawą spierał nie będe :D

Pozdrawiam wszystkich z lubelskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

Ja jestem z lubelskiego okolice Białej Podlaskiej


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ja jestem z opolskiego mieszkam w Kluczborku ale gospodarem mam z wujkiem na Czaplach Starych


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4
Ja jestem z opolskiego.Opolanie skad jestescie?(z jakich wiosek). Ja jestem okolice Brzegu.

 

 

Ja mam około 6km do Opola. Mieszkam w kierunku Jezior Turawskich które wreszcie wyczyszczą. Jest ktoś z moich okolic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

@mix jakies 2 tyg. temu bylem nad tymi jeziorami w drodze powrotnej z Elektrowni Opole :):(:)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Na którym byłeś dużym, średnim, małym czy srebnym. Najlepsze jest srebne jest czyste a duże nazywaja tak "Szambo zwane Jeziorem". Nieźle tam śmierdzi jak są upały. A jak można wiedzieć co robiłeś w elektrowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Nad tym malym chyba bylem. A w elektrowni bylem na wycieczce, ktora zorganizowala moja szkola czyli Z.S nr.2 im. Jana Dlugosza w Wieluniu.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A ten do tego jeziorka to szedłeś kawałel przez las czy zaraz przy drodze. Bo jak przy drodze to byłeś na Średnim. A wiesz może jaką trasą jechaliście bo być możę jechałeś obok przez moją wioske :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj