ursus4x4

pompa NSZ 100 lewa zmiena kierunku czy jest mozliwa

Polecane posty

ursus4x4    2

 wiatm mam takie pytanie czy w tej pompie NSZ 100 lewa istnieje mozliwosc zmiany kierunku na prawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genius9872    401

nie jedynie możesz ustawić pompę odwrotnie.. ale fizycznie nie ma możliwości zmiany kierunku hm no chyba że zrobisz przystawkę na 2tryby i odwrócisz kierunek napędu ale dalej będzie ona lewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Zależy od konstrukcji pompy. Trzeba rozebrać i sprawdzić czy da się odwrócić kanały smarujące oś zębatki napędowej tak by były od strony ssącej pompy.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genius9872    401

Zależy od konstrukcji pompy. Trzeba rozebrać i sprawdzić czy da się odwrócić kanały smarujące oś zębatki napędowej tak by były od strony ssącej pompy.

hm może jestem niedowiarkiem ale podaj mi 1pompe w której możliwa jest zmiana obrotów?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

@Genius9872

Masz przykład pompy w której jest możliwa zmian kierunku 


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Są takie pompy i są filmy instruktażowe na YT , ale w tej chwili nie podam linku bo nie mam czasu żeby poszukać .


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genius9872    401

o jacie ale breszka:) nie wiedziałem o takich patentach jestem projektantem branży sanitarnej i widziałem setki pomp ale nigdy takiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

    • Przez Runder
      Pompa w FM3095 była regenerowana i paliwo nie dostaje się do niej, nawet przy pompowani ręcznym. Pompa była sprawdzana na maszynie i działa w 100% dobrze. Ciagnik wczesniej jezdził na dobrej jakości opale. 
    • Przez wasil10
      Witam! Potrzebuję pomocy co do pompy p 120 biardzkiego. Mianowicie podczas pracy mocno stuka i faluje ciśnienie równo z tym stukaniem. Membrana i przepony wymienione na nowe. Zaworki całe. Co może być tego przyczyną? Z góry dzięki 
    • Przez Dzejka88
      Witam niedawno wraz z ojcem kupiliśmy ładowarkę teleskopową jcb 536-60 agri-super z 2009r.Mamy problem nie wiemy czy to ma tak być bo podczas jazdy kiedy chcemy zmienić kierunek jazdy ładowarka z tego co wiem sama wychamowac po czym u nas jest szarpniecie z czego nawet mozna poleciec przez kierownice.Jest to nasza pierwsza ładowarka  proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj