Skocz do zawartości
News
ursus4x4

pompa NSZ 100 lewa zmiena kierunku czy jest mozliwa

Polecane posty

ursus4x4    2

wiatm mam takie pytanie czy w tej pompie NSZ 100 lewa istnieje mozliwosc zmiany kierunku na prawy?

Genius9872    104

nie jedynie możesz ustawić pompę odwrotnie.. ale fizycznie nie ma możliwości zmiany kierunku hm no chyba że zrobisz przystawkę na 2tryby i odwrócisz kierunek napędu ale dalej będzie ona lewa

seweryn20    797

Zależy od konstrukcji pompy. Trzeba rozebrać i sprawdzić czy da się odwrócić kanały smarujące oś zębatki napędowej tak by były od strony ssącej pompy.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Genius9872    104

Zależy od konstrukcji pompy. Trzeba rozebrać i sprawdzić czy da się odwrócić kanały smarujące oś zębatki napędowej tak by były od strony ssącej pompy.

hm może jestem niedowiarkiem ale podaj mi 1pompe w której możliwa jest zmiana obrotów?;p

johenek    3

@Genius9872

Masz przykład pompy w której jest możliwa zmian kierunku 

KPK Kumurun Team

Marcelix    58

Są takie pompy i są filmy instruktażowe na YT , ale w tej chwili nie podam linku bo nie mam czasu żeby poszukać .

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Genius9872    104

o jacie ale breszka:) nie wiedziałem o takich patentach jestem projektantem branży sanitarnej i widziałem setki pomp ale nigdy takiej:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 
    • Przez general2381
      Witam. 
      Przymierzam się do zakupu pompy do studni kręgowej (średnica 1m) jaką mam w ogrodzie.
      Nie wie na jaką się zdecydować. Lustro wody jest na wysokości 1m a dno na ok 5m.
      Obecnie mam plastikową pływakową , według producenta wys. podnoszenia maks jest 11m- nie daje rady
      Potrzebuje pompy głównie do podlewania warzywniaka, który jest ok 50m od studni -   spadek terenu +20 stopni. Czasem do podlewania warzyw wykorzystuję studnię sąsiada, która jest 20m dalej.
    • Przez gregory-5000
      Sprzedam pompę próżniową Fullwood AMBASSADOR. 2szt.
      Pompy pochodzą ze zlikwidowanego gospodarstwa rolnego. Posiadam 2 szt. Jedna była używana rok czasu. Druga używana około 10 lat , ale też jest sprawna - została wymieniona profilaktycznie. Świebodzin, woj lubuskie , tel. 602554693.  3900PLN za 2 szt.

• Przez Macase
      Witam. Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w ciągniku john deere 3030. Chodzi o tą pompę mniejszą wspomagającą tą na zewnątrz. Trzeba rozpoławiać ciągnik?? z góry dziękuję
    • Przez Camry
      Witam ,oberwało mi uchwyty mocujące pompę do ramy opryskiwacza jest to odlew i zastanawiam sie na pospawaniem tego migomatem i pytanie czy jest to możliwe w ten sposób zrobić ,może ktoś już coś takiego robił ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.