Skocz do zawartości
News
ursus4x4

pompa NSZ 100 lewa zmiena kierunku czy jest mozliwa

Polecane posty

ursus4x4    2

wiatm mam takie pytanie czy w tej pompie NSZ 100 lewa istnieje mozliwosc zmiany kierunku na prawy?

Genius9872    96

nie jedynie możesz ustawić pompę odwrotnie.. ale fizycznie nie ma możliwości zmiany kierunku hm no chyba że zrobisz przystawkę na 2tryby i odwrócisz kierunek napędu ale dalej będzie ona lewa

seweryn20    786

Zależy od konstrukcji pompy. Trzeba rozebrać i sprawdzić czy da się odwrócić kanały smarujące oś zębatki napędowej tak by były od strony ssącej pompy.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Genius9872    96

Zależy od konstrukcji pompy. Trzeba rozebrać i sprawdzić czy da się odwrócić kanały smarujące oś zębatki napędowej tak by były od strony ssącej pompy.

hm może jestem niedowiarkiem ale podaj mi 1pompe w której możliwa jest zmiana obrotów?;p

johenek    3

@Genius9872

Masz przykład pompy w której jest możliwa zmian kierunku 

KPK Kumurun Team

Marcelix    56

Są takie pompy i są filmy instruktażowe na YT , ale w tej chwili nie podam linku bo nie mam czasu żeby poszukać .

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Genius9872    96

o jacie ale breszka:) nie wiedziałem o takich patentach jestem projektantem branży sanitarnej i widziałem setki pomp ale nigdy takiej:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez bartek5100
      Witam sprzedam roczną pompe wtryskową do ursusa c360 i pochodnych
      w linki wiecej
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-do-c-360-po-regeneracji-idealnie-pracujaca-CID757-IDtFBX7.html
    • Przez Piotr_1995
      Witam czy pomoże mi ktoś ze zmianą mil na kilometry i galonów na litry w MF 6480?
    • Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.