Skocz do zawartości

Polecane posty

debrzyna    17

Proszę posiadaczy tej prasy żeby policzyli ile zębów jest na kołach zębatych ,tych podwójnych /one sa zespolone/ co są na wałku wychodzącym z przekładni i czy one są jednakowe

Ps Ściągnąłem wszystkie koła i coś mi nie pasuje Przy podwójnym małym  jedno ma 18 zębów /to co podaje na góre/ drugie 17 /to co podaje na prawo/ Duże u góry ma 39 zębów ,a duże po prawej ma 40  Coś mi sie wydaje ze to jest żle Chyba powinno być tak: podwójne małe oba po 17 zębów ,a duże u góry i po prawej stronie po 40 zębów.Może to ktoś potwierdzić bo mam zamówić koła a tu takie jaja .A może tak mam być choć wątpię poco by ktoś sobie komplikował konstrukcje 

Edytowano przez kris14

Wiadomość z agroFakt.pl

debrzyna    17

Dzięki ,.Juz zamówiłem koła Ale koło które ty podajesz jako 40/20 u mnie jest 40/17 ale to nie ma większego znaczenia ,najwyżej będzie podbierak szybciej chodził Najważniejsze że potwierdziłeś to że ma byc 17/17 i te dwa po 40 Namierzyłem dobra firmę co robi koła dość tanio tylko nie robią sześciokątów ale to już inny majster zrobi 

POSIADAM UŻYWANE CZĘŚCI DO PRAS jOHN DEERE 550 540 545 5920 I inne potrzebujecie czegoś mój nr 600665740

posiadam nowe pasy i wszelkiego rodzaju spinki

maszyny z rotorem lub bez

post-149795-0-12536900-1425324707_thumb.jpg

post-149795-0-91346200-1425324774_thumb.jpg

post-149795-0-47415700-1425324824_thumb.jpg

Edytowano przez MarcinAndrearczyk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witajcie, na jesieni podczas siewu zauważyliśmy ubytek płynu chłodzącego w ciągniku John Deere 6140r. Dolaliśmy - weszło ok 2l do połowy skali.
      Teraz przy wiosennym przeglądzie zauważyłem że płynu jest ledwo ledwo w zbiorniku. Dolałem - weszło około 2.5l i jest troszkę powyżej srodka skali.

W miejscu garażowania nie widzę ewidentnej plamy, nie widać też zbytnio sladów mokrego na silniku / masce.
      Co może być przyczyną gdzie szukać dziury w całym?

Gdzieś mi się w galerii rzuciło nie dawno, że ta seria JD ma jakiś defekt i pękają jakieś przewody, ale póki co nie mogę namierzyć tego obrazka / tej dyskusji.
      Ktoś z was ma podobny problem? Dodam że ciągnik ma 3 lata i lekko ponad 1000h na budziku.

Chcesz poznać dane techniczne John Deere 6140r
    • Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez przemek230591
      Witam mam problem z podnośnikiem u mojego mf 394f. Problem polega na tym iż po osiągnięciu przez ramiona górnej pozycji ciagnik jest jakby przyduszany jakby coś go blokowało, wygląda mi to tak jakby nie działał zawór przelewowy miał ktoś podobny problem? Poza tym za siedzeniem po odkreceniu zaślepki znalazłem dwie dźwignię jak by od regulacji, wiecie do czego służą 
      Doraźnie zastosowałem taki ogranicznik na dźwigni jak na drugim zdjęciu

• Przez luukisool
      Witam  mam maly problem z moim mf em .. otóż na zimnym jest wszystko z hydraulika ok ale po zaoraniu hektara zaczyna wolniej dzialac podnosnik i hydraulika (obrot pluga) tak ze przy podnoszeniu czy obrocie trzeba dac troche gazu. mija nastepne pol ha i wszystko wraca do normy tzn na wolnych podnosi i obraca .. nie mam pojecia co by to bylo bo mam go dopiero lepszy miesiac. a i jeszcze o ehr, jak podnosze powiedzmy plug to daje na podnoszenie maszyna dobija do konca i pompa cichnie? bo u mnie musze dac na srodek bo slychac pompe i kontrolka podnoszenia caly czas swieci.
      Zadna inna kontrolka nie swieci czy od cisnienia czy filtrow.
    • Przez radekjohn1640
      Witam
      Jaka są wasze opinie na temat tej ciągnika, i ogólnie całej serii Cs. Na co zwrócić uwagę, jak jest z jego awaryjnością i dostępnością do części ?? Mam na myśli modele od 110 do 150 km ze skrzynią biegów ZF i silnikami Sisu 
      Z góry dziękuję