Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
debrzyna    50

Proszę posiadaczy tej prasy żeby policzyli ile zębów jest na kołach zębatych ,tych podwójnych /one sa zespolone/ co są na wałku wychodzącym z przekładni i czy one są jednakowe

Ps Ściągnąłem wszystkie koła i coś mi nie pasuje Przy podwójnym małym  jedno ma 18 zębów /to co podaje na góre/ drugie 17 /to co podaje na prawo/ Duże u góry ma 39 zębów ,a duże po prawej ma 40  Coś mi sie wydaje ze to jest żle Chyba powinno być tak: podwójne małe oba po 17 zębów ,a duże u góry i po prawej stronie po 40 zębów.Może to ktoś potwierdzić bo mam zamówić koła a tu takie jaja .A może tak mam być choć wątpię poco by ktoś sobie komplikował konstrukcje 

Edytowano przez kris14

Wiadomość z agroFakt.pl

debrzyna    50

Dzięki ,.Juz zamówiłem koła Ale koło które ty podajesz jako 40/20 u mnie jest 40/17 ale to nie ma większego znaczenia ,najwyżej będzie podbierak szybciej chodził Najważniejsze że potwierdziłeś to że ma byc 17/17 i te dwa po 40 Namierzyłem dobra firmę co robi koła dość tanio tylko nie robią sześciokątów ale to już inny majster zrobi 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.

Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...

Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez GRWielkopolska
      Witam mam problem z ciągnikiem Renault 133.14 chłodnica jest umyta a ciągnik się grzeję.Proszę o odpowiedź
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam wycinak bvl na 6 kos i moj problem polega na tym że te kosy są stępione i cięzko jest juz coś uciąć ( odrazu dodaje ze mechanizm jest dobry po przegladzie i wgl bo ten temat nie jest mi obcy ) lecz po prostu kosy sie stępiły a sumie to zdarły sie te małe ząbki i kosa za mało bierze.
      Moje pytanie jest takie czy zna ktoś jakis warsztat bądz osobe ktora mogła by te kosy profesjonalnie naostrzyć ?
      albo moze ktoś podpowie jak sobie z takim problemem poradził ? 
      poniżej dodam zdj jednej kosy ktora jest około 80% i zdj tych moich stepionych ( dodam iz wysokość obu jest taka sama tylko ze te 80% maja głebsze te ząbki) i właśnie w tych moich chciałbym te ząbki pogłębić. 
      Są firmy które ostrzą nożę od pras i przyczep samozbierajacych a od tego nie a przeciez material raczej ten sam.
      Poleci ktos kogos ?

• Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Proste i szybkie pytanko 
      JD 6130R AQ ( AP nie wchodzi w grę ) czy Case Maxxum 135 CVX ?
      Macie jakieś porównanie ? 
      Ciągnik przeznaczony do pracy z rozsiewaczem 2750l +700kg waga własna, opryskiwacz 3000l +2t waga własna, transport. 
      Teren podgórski. 
      Chodzi mi tylko i wyłącznie o pracę, ceny znam. 
    • Przez Niemczol
      Witam, mam problem ze skrzynią auto power, podczas jazdy wyłącza bieg I za chwilę ponownie załącza. Kod błędu jaki mam zapamiętany to: 365689. Z góry dziękuję za pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.