Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zbiorniki
Maciek1337    2

Witam. Chcialbym sie zapytac,czy w zbiornikach plastikowych (tych takich nabudowanych na palete,najczesciej 1000l) mozna trzymac paliwo? Czy potrzebny jest jakis atest,czy cos? 

Jesli nie te zbiorniki,to jaki jest DOBRY i TANI inny wybor,na gromadzenie paliwa? Podkreslam ze chcialbym okolo 5-6tysiecy,wiec beczki raczej odpadaja.. Mam teraz w beczkach( 15 sztuk) ,ale sa stare i zabrudzone,nie da sie ich wyczyscic i wybrac wszystkiego do konca.

Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

lew908    207

Kolego firmy oferujące paliwo często mają oferty w których dają zbiorniki dystrybutory itp Np http://www.elprom.pl/

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

rusto    1

Jakaś tam forma zabezpieczenia powinna być. Gdyby te 1k litrów nagle by się podpaliło, to rozpęta się prawdziwe piekło.

happy

Wiadomość z agroFakt.pl

ciapek80    2

Rzeczywiście trzymanie paliwa w beczkach nie jest zbyt komfortowym i bezpiecznym rozwiązaniem. Nowoczesny zbiornik jednak jest atestowany i ma zabezpieczenia, np. przed przeciekaniem. Taki czujnik jest zintegrowany z sondą poziomu paliwa. Zerknij sobie informacyjnie: http://www.zbiorniki.szczecin.pl/index.php/transport-logistyka/paliwa/kingspan/fm-mim-premium

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez thor1984
      Przymierzam się na wiosnę do remontu stodoły który polegał by na wymianie pokrycia i więźby dachowej bez żadnych zmian konstrukcyjnych ale chciałbym to zrobić legalnie i zastanawiam się czy na taki zakres prac wystarczy zgłoszenie czy potrzebne będzie pozwolenie na budowę? Druga kwestia jest taka, że stodoła ma około 40 lat i była stawiana bez jakichkolwiek papierów i pozwoleń więc nie wiem czy da się to w ogóle zrobić legalnie. Może ktoś miał podobną sytuację? Przecież nie pójdę do urzędu i nie powiem jak wygląda sytuacja, że chcę remontować jakby nie patrzeć samowolę budowlaną.
    • Przez RycerzNocy
      co myślicie o hali namiotowej jako garaż na maszyny lub słomę
    • Przez Pawel89pl
      Witam . Od jakiegoś czasu zastanawiam się na stworzeniem budynku w którym można przechowywać zarówno płody rolne jak i maszyny rolnicze .  Interesuje mnie hala o wymiarach mniej więcej 12 na 20 metrów . Teraz tak na rynku jest dość  duża rozbieżność cen . Hala  blaszana w ogłoszeniach wychodzi około 50tys zł a hala z  konstrukcji stalowej to już koszt około 70-80tys  . Czy ktoś coś doradzi ?  Z góry dzięki za pomoc
    • Przez chillout89
      Witam, czy ktoś posiada wagę samochodowa na swój własny użytek. Czy warto jest zainwestować w np. wagę osiową i czy jest wystarczająco dokładna?
    • Przez Funn
      Witam mam zamiar stawiać oborę na krowy mleczne na Ok. 110 sztuk i mam takie pytanie wiadomo ze trzeba pytać sąsiadów o zezwolenie na budowę i pytanie jest do ilu metrów mam ich pytać ? Jak mam sąsiada około 300-400 metrów od miejsca budowy to może mieć jakieś ale ?