Skocz do zawartości
slaw2908

Kupie ciagnik, kombajn, ładowarke teleskopową po spaleniu

Polecane posty

slaw2908    0

Witam!

Kupie ciagnik, kombajn, ładowarke teleskopową po spaleniu, mogą być spalone częsciowo lub doszczętnie. Jeśli posiada ktoś coś i chce sie tego pozbyć proszę o kontakt: 725 499 388 lub pisać na wiadomość prywatną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 1kejsi1
      Witam.

Więcej informacji na PW
    • Przez Maciek0903
      Witam,
      Zakładam nowy temat ponieważ nie znalazłem odpowiedzi w innych postach które czytałem na forum. Jestem po generalnym remoncie mojego ciągnika (wymiana połowy skrzyni, obie nowe  pompy olejowe itp.). Mam teraz taki problem przy podniesionym TUZ-ie jak stoję na wolnych obrotach ciągnik dostaje jakby " padaczki". Dosłownie zaczyna telepać się cały i wtedy nie mogę nawet kierownicą ruszyć. Gdy przygazuje to pomaga lecz jak puszcze gaz to po chwili wraca. Jak opuszę podnośnik to tego problemu nie ma. Dodam iż gdy zostawię  wyłączony ciągnik z podniesionym pługiem to nawet na centymetr nie opadnie, nawet po dwóch dniach. Dodatkowo zaobserwowałem, że gdy gazuje to podniesiony już na maxa podnośnik unosi się na około 10 cm, a gdy przestaje gazować to opada o te 10 cm. Posiadam tur. oleju mam na full.
    • Przez uzytkownik77
      Witam.
      Kupię Claas Dominator 76 lub 96. Wymagania: silnik tylko i wyłącznie Mercedes, sieczkarnia, heder 3,6 lub 3,9 m. Kombajn ma być w dobrym stanie, nie jakiś złom za cenę z kosmosu. W grę wchodzą tylko te dwa modele.
      Kontakt: wojciechsx@vp.pl lub w wiadomości prywatnej.
    • Przez Arto96
      Sprzedam kombajn do ziemniaków "Anna". Rok produkcji 1983, od nowości w moim gospodarstwie, mało używany w ostatnich latach z powodu niewielkich zbiorów ziemniaka. Nowa taśma z tyłu. Stan bardzo dobry, garażowany. Więcej informacji udzielę telefonicznie., c.6.000zł do uzg.. KROCZÓW MNIEJSZY (mazowieckie) t.533-502-882.

• Przez 8mil
      Witam.
      Kupię 10 jałóweczek simental w wieku do miesiąca, w grę wchodzi cała polska.
      Oferty proszę kierować na priv, proszę o namiary rzetelnych dostawców/hodowców.