Skocz do zawartości
News
slaw2908

Kupie ciagnik, kombajn, ładowarke teleskopową po spaleniu

Polecane posty

slaw2908    0

Witam!

Kupie ciagnik, kombajn, ładowarke teleskopową po spaleniu, mogą być spalone częsciowo lub doszczętnie. Jeśli posiada ktoś coś i chce sie tego pozbyć proszę o kontakt: 725 499 388 lub pisać na wiadomość prywatną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid199303
      Witam jaki proponujecie ciągnik o mocy jak w tytule? Same, MF, Lamborghini, czy jakiś inny? i cenowo do 60 tyś  
    • Przez Matey06
      Kupię zetora jak w temacie badź MTZ'a. Może być sprowadzony przygotowany do rejestracji, bądź z ważnymi badaniami technicznymi i ubezpieczeniem.  Do 25k
    • Przez ThePerkins
      https://www.olx.pl/oferta/schladzalnik-mleka-430l-zamienie-CID757-IDwMAPZ.html  Sprzedam bądź zamienię na większy najlepiej 650l Mazowieckie/Podlaskie 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam, 
      mam pytanie techniczne do właścicieli kombajnu bolko i tych których zbierają nim cebulę, próbował ktoś z was przyśpieszyć górny łańcuch z którego odbiera się kamienie, bo ja planuje to zrobić bo mi nie nadąża odbierać cebuli z jerzyka i sie bardzo pcha na dole, natomiast nigdzie nie mogę dostać mniejszej zębatki, wiecie może jak go przyśpieszyć ?  Jak wiecie jak to dajcie znać.
      Pozdrawiam 
    • Przez Grzeskib
      Witam, od tego roku jestem posiadaczem nowego kombajnu new holland cx5090 elevation z chederem 5,18m. Maszyna została zakupiona jako fabrycznie nowa. Zacząłem już nim kosić jęczmień ozimy i pszenicę (plon między 6-7 ton) ze średnią prędkością 3,5 km/h (spodziewałem się większej prędkości roboczej). Wcześniej kosiłem naszym legendarnym polskim bizonem oraz wypożyczałem claasa tucano 430, ponieważ bizon już nie wyrabiał  Proszę o pomoc innych posiadaczy z jaką Wy wydajnością kosicie, z jaką prędkością i przy jakim plonie oraz jak macie ustawione szczeliny siat górnego, dolnego, jaki wiatr itd. Może ja robię coś źle i wydajność jest mniejsza albo taka wydajność już jest przy akceptowalnych stratach i tyle  Z góry dziękuje za informacje i pomoc z Waszej strony  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.