blazej1212

Prasa New holland 654 problem

Polecane posty

blazej1212    0

Witam wszystkich zakupiłem prasę nh 654 z wyrwaną jedną rolką od pasów która umocowana jest razem z tymi trzema walcami: https://plus.google.com/u/0/photos/110939711879966407930/albums/6117676373577114641/6117676380750314050?pid=6117676380750314050&oid=110939711879966407930

Moje pytane brzmi jak to wszystko wyciągnąć? 

Może miał by ktoś do zeskanowania katalog części chociaż te kilka stron na których jest to pokazane

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Napewno jest to prasa 654 bo mi wygląda na 644 ale to bez znaczenia do tego co chcesz robić. Napisz dokładnie co chcesz tam robić czy wymienić? Bo jak coś na tym większym wałku to musisz wyciągnąć wszystkie te walce razem poprzez odkręcenie po bokach prasy tych jakby mocowań które zaznaczyłeś ale jęśli tylko chcesz robić najmniejszy wałek przez który idą pasy to wystarczy komore wychylić do tyłu i będzie dostęp do śrub trzymających ten właśnie wałek po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Rolkę trzymającą te pasy wyciaga się po odkeceniu 2 śrub. Wystraczy poluzować pasy. Potem popychasz te walce do przodu prasy i wtedy śruby pokazują się w otworach po obu stronach prasy. Wyrwana jest ta blacha czy sam walec jest uszkodzony ? Opisz problem najlepiej z fotkami ;)

Edytowano przez jakub16

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazej1212    0

Dzięki bardzo za odpowiedzi bo chciałem już te wszystkie walce wyciągać. Jest tam wyrwany z jednej strony ten wałek po którym kulają się pasy wyrwał się z jednej strony i ale nie wyrwał się z drugiej strony i trochę to tam pogiął i muszę to jakoś sprostować wyspawać tę wyrwaną dziurę i poskładać to wszystko jak się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazej1212    0

Jeszcze raz dzięki za pomoc udało mi się wyciągnąć ten wałek poprostowałem  jutro wszystko składam i robię próbę zobaczymy co to będzie :) Za te pieniądze myślałem że będzie bardziej rozwalona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

A sprawdziłeś w końcu czy to 654 czy 644, to ile dałeś jak taka dobra cena jeśli to nie tajemnica?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazej1212    0

Zdjęcia dałem tylko takie poglądowe więc mogła to być  644 ale moja to 654.  Dałem za nią prawie jak po cenie złomu 2500zł warto czy nie? jutro jak skończę to dam jakieś zdjęcie  ;)

Edytowano przez blazej1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Jeśli będzie sprawna to możesz się śmiać za tą kasę naprawdę. Sam bym kupił taką na części :)

 


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

No za taką kase to można brać z zamkniętymi oczami :) ja swoją sprzedałem w tamtym tygodniu za 19tyś w Twoje str bo gdzieś koło grodziska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papla    0

Panowie prasa new Holland 5980 typ 654 problem polega na wiązaniu sznurkiem środek beli super scisniety brzegi ledwo się trzymają kto ma pomysł co może być przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

prasa na komputerze czy mechaniczna?

ogólnie trzeba dać więcej sznurka, jak masz kompa to ustaw więcej na końcu, jak nie masz kompa to musisz dać więcej sznurka niestety, te aparaty tam nie są do końca dobre bo sznurek nie idzie na zakładkę i musi na końcu być gdzieś ok 3 owinięć bo inaczej sznurek się ślizga i bela "puchnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj