Skocz do zawartości
genek1989

Odłamek czujnika temperatury w wnętrzu głowicy Ursusa C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
genek1989    0

witam użytkowników forum nabroiłem w c 330 i to konkretnie mianowicie zabrałem się za montaż wskaźnika temperatury z ursusa c 385 i w momencie wkręcania czujnika w głowicę użyłem zbyt dużej siły i go urwałem co najgorsze część z gwintem została w głowicy więc rozwierciłem ją w wszystko było by cacy gdyby nie fakt że fragment czujnika o długości około 1,5 cm wpadł przez ten otwór po oryginalnym czujniku do głowicy jak go teraz stamtąd wydostać sprężone powietrze nic nie daje czy nie obejdzie się bez demontażu głowicy

Wiadomość z agroFakt.pl

nojsze    44

Jak widzisz odłamek i wiesz że wyjdzie tym otworem który rozwierciłeś ustaw go drutem do wyjścia na drut nałóz klej super stal szybko schnący taka kropelka przytrzymaj chwilę jak zwiąże z drutem wyciągniesz

pozdr.

genek1989    0

ja się tylko boję żeby on mi nie zatkał kanałów na tuleje w silniku żeby tuleje miały chłodzenie 

nojsze    44

To wyjmij jak ci napisałem jak zatka to ten otwór pionowy do głowicy pomiędzy tulejami masz takie 2

pedro2    342

Taki "długopis" z magnesem powinien pomóc: Dlugopis-magnesem-4kg-udzwigu.jpg ;

;)

maciejo360    27

Magnez z głośnika opleć drutem i wyciągniesz ;) sprawdzone w podobnej sytuacji :P

Edytowano przez maciejo360

strd    4

przecież taki pipsztyk kanałów w głowicy, ani w bliku nie zatka. Może jakby wleciał do chłodnicy, albo przed kranik a tak, to chłodziwo w tych silnikach nie krąży jakimiś drobnymi szczelinami, tylko porządnymi kanałami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się