News
DUCH1986

Usługa śrutowania i mieszania paszy - jaka cena?

Polecane posty

DUCH1986    3

Przepraszam, szukałem - ale nie udało mi się tego znaleźć.

EDIT: znalazłem to ale to jest pytanie o worek. A mnie chodzi o większe ilości. Powiedzmy ok. 30 ton miesięcznie. Ile można wziąć od takiej osoby? Śrutowanie i mieszanie.

Edytowano przez DUCH1986

Wiadomość z agroFakt.pl

stg    21

Jak masz dobry sprzęt, jeśli świadczyłbyś usługę cały rok w koło to według mnie 100/tona śrutowania i mieszania.

Brounter    18

Można policzyć:

- śrutowanie silnik 11kW x 50 gr/kW = 5,50 zł/h

- mieszanie silnik 2 kW x 50 gr/kW = 1 zł/h

Dodaj do tego amortyzację sprzętu + swoją robociznę według uznania jeśli miałbyś to obsługiwać i wszystko na tip top zrobić. Oczywiście parametry silników i cenę prądu musisz podstawić pod siebie ;]

U mnie Pan Stachowiak za usługe śrutowania, mieszania i wdmuchnięcie paszy bierze 65zł za tone (wystawia fakture). Ciekawe czy w okolicach Kalisza, Konina znalazło by się kogoś taniej. Co miesiąc robi mi 3 tony paszy dla krów wysokowydajnych.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ziom00263
      Witam, czy posiada ktoś z was rurociąg podziemny ciśnieniowy z rur PCV do wody, która zasila deszczownie? Jeśli tak to prosił bym o opinie, na co warto zwrócić uwagę przy budowie takiej sieci, jakieś rady. Zamierzam w tym miesiącu zacząć budowę, rurociągu z rur pcv fi 110, na odcinku 1900 metrów.
    • Przez danielhaker
      Kontynuacja: 

• Przez dakota
      Witam, interesuje mnie podsiew traw, jakie to są koszty z ha itd, poza tym szukam kogoś z centrum polski kto by to zrobił.
    • Przez Tomasz531
      Witam koledzy. Mam takie pytanko. Ile wziąć za przedłużanie zebow do redliniarki. 84 szt o 10 cm, dospawanie płaskownika ze stali nierdzewnej i sciecie na koncu by byl na ksztalt zeba? doradzcie
    • Przez Delbeta
      Witam
      Ile wziąść za transportu obornika 40 km w obie strony zestawem belarus 952.4 + przyczepa 10 ton ?  W gre wchodzą dwa kursy.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.