Skocz do zawartości
Mahone

Sprzedam róże ogrodowe detal/hurt

Polecane posty

Mahone    0

Oferuję około 20 sprawdzonych odmian róż pnących , rabatowych , wielokwiatowych i okrywowych 
z zabezpieczonym w torfie systemem korzeniowym owiniętym folią stretch.

tel 605-721-454

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Przez szymek
      sprzedam byki w wadze około 400kg przewaga HF ale sa też MM w ilości 11 sztuk cena 30000zł , powód sprzedaży likwidacja hodowli. małopolska 
    • Przez barolo_92
      Witam, mam.na sprzedanie prasę sipme jak w tytule . Stan bardzo dobry .zawsze garazowana w pełni sprawna .jak widać na foto .sanki w komplecie . 1996 r bodajże .zapraszam chętnych do kupna . Pisać wiadomości priv .oddzwonie lub podam numer .cena jaka mnie interesuje to 9 tyś zł.maZowieckie .Ostrów maZowiecka -Ostrołęka .możliwość taniego transportu (znajomy ma lawete)
    • Przez Ro1ollnniikk
      Dzień dobry,
      sprzedam ładną czarną porzeczkę zrywaną w sposób ręczny.
      Cena do uzgodnienia.
      Odbiór osobisty - Skrzydlna (woj. małopolskie). Ewentualnie możemy dojechać do okolicznych miejscowości (jak Limanowa, Dobczyce itd.).
      Telefon: 509-667-986
      Pozdrawiam
    • Przez miszalp
      Mam do sprzedania MF 3090, 110 KM, skrzynia w pełni mechaniczna 16x16 z rewersem mechanicznym, komplet zaczepów. Opony tył 90%, przód 50 %. Preferuję wymianę na ładowarkę, albo ciągnik min. 130 KM. tel. 697272944. Cena: 39 900 zł. Lubelskie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.