Zaloguj się, aby obserwować  
rafal13113

opony

Polecane posty

rafal13113    144

witam

potrzebuje kupić opony 18.4-38 i w związku z tym mam pytanie co sądzicie o oponach z Rosji jak one się spisują bo ich cena jest trochę mniejsza o tych krajowej produkcji, gdyż radialka kosztuje prawie 1600 a polskie ponad 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mozesz podac link do strony producenta, albo sprzedawcy??

nie wiesz czy robia opony do przyczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

ja mam ruskie opony przy ciągniku VOLTYRE i moim zdaniem są dobre, bieżnik nie pęka i szybko sie nie ździera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja mam jedną ruską opone w Bizonie od trzech lat to narazie nie było z nią problemów a daliśmy za nią około 2tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekd3    0

u mnie ruskie opony spisują sie bardzo dobrze zwłaszcza w ciągnikach z turami są bardziej wytrzymałe na ścieranie tylko przy kupnie trzeba zwracać uwagę na ilość partów bo ruscy mają te same opony ale o różnej ilości partów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chromex polecam,solidna firma. Opony na terenie całej Polski przywozi na miejsce gratis. Ojciec ostatnio dzwonił, bo chcemy kupić opony do Zetora, nam chodzi o Mitas(czeskie lepsze). Na miejscu nie mieli, ale mogli ściągnąć. Mieli też te ruskie, ukraińskie i jakieś tureckie. Tata nie chciał brać, bo nie jest przekonany do tych opon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemianow    13

U mnie na wsi prawie wszystkie ciężkie Ursusy jeżdżą na oponach Voltyre. Nikt nie narzeka.

Ale na mój gust, opony te mają trochę za gęsty bieżnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon189    0

Przywoziłem kiedyś opony z czechkupowałem je za nie duże pieniądze prawieże zadarmo długo się nimi nie pocieszyłem po zaoraniu kilku hektarów musiałem je wyżucić od kilku lat kupuje ruskie opony kauczukowe na jednym komplecie opon moge jeździć 10 lat one są nie do zdarcia. Serdecznie polecam ruskie opony są wiele tańsze i wiele lepsze od naszych polskich i czeskich POZDRO xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

10 lat to według mnie krótko. Wujek ma Zetora 7340 od nowego już ponad 10 lat. Ma oryginalne opony Barum, narazie nic nie widać, żeby dużo bieżnika ubyło. Ruskich opon nie da się porównać do czeskich. Według mnie czeskie są zdecydowanie lepsze. Przy Mitasach są bardzo wysokie bieżniki.... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

U mnie przy 912 też były opony Barum z tyłu i wytrzymały 12 lat (nie wiem co dalej bo ciągnik sprzedany). Były już znacznie przydarte, ale to tylko dlatego, że do cukrowni się buraki woziło (12km) po asfalcie, ale bardzo dziurawym i je po prostu zjadło... Barum i Mitas jak najbardziej polecam... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

A ile mtg robicie, ze te opny tak krótko się zdzierają :rolleyes: ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

Mam w zetorku tylne oponki Radialki rosylskie, i nie narzekam. Mam je krótki czas to nie moge powiedzieć czy są lepsze od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

mam w 330 ruskie radialki . i nie moge nic złego o nich powiedzieć :rolleyes: .


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Zapomniałem dodać, że z przodu w 912 miałem VOLTYRE i po prostu czad!!!. Jak na ruskie opony sprawowowały się super... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

no my właśnie dzisiaj zamówiliśmy ruskie radialki voltyre 16 płótnowe bo były tańsze nawet od 8 płutnowych no i mam nadzieje że będzie dobrze a kosztują 1300 zł netto za sztukę dzięki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj