Skocz do zawartości
News
jarek1780

zetor proxima 110 power,deutz fahr 5110,case farmall 105U-który z nich?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
jarek1780    0

Wiatm 

Mam zamiar kupić ciągnik i w oko wpadły mi te 3 ciągniki.Ma być wykorzystany w turze,orka,parsa itp.Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tych maszyn,(opinie na temat awaryjności,spalania),a może coś innego polecacie? Każda opinia będzie dla mnie cenna.Z góry dziękuje.Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

qazi    59

naraże sie pewnie na dla moderatorów ale az kusi aby głupio odpowiedzieć.....

deutz to lipa bierz CASE

Adik92    0

Farmall U nawet półbiegu nie ma i szału nie robił podczas tego testu 

qazi    59

jak nie ma jak ma, połbiegi ehr, rewers eh wszystko czego w małym ciągniku potrzeba, a jakby komus jeszcze było mało to jest zawsze wersja pro na mega wypasie

kris14    261

Ale też zwykłego U można zamówić na skrzyni 12x12 bez półbiegów, najwyraźniej taki się trafił do testów :)

Adik92    0

A no to sorki widocznie handlowiec mnie w błąd wprowadził wtedy a w specyfikacje się nie zagłębiałem bo jakoś przestał mnie interesować :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez 1994kuba1994
      Witam. Szukam ciągnika od 80 km w górę do maks  50 tyś i mam okazję na zetor 9540 za 42000 tyś ale do tej pory szukałem case i renault. Ale zetor młodszy, komfort też jest a najważniejsze części dużo tańsze. Ma być głównym koniem narazie na 30 h. Ogólnie to mało tych zetorow jest i to dlatego że dobre czy że były złe i nie produkowali  ich więcej? 
    • Przez dawid199303
      Witam jaki proponujecie ciągnik o mocy jak w tytule? Same, MF, Lamborghini, czy jakiś inny? i cenowo do 60 tyś  
    • Przez Bob27
      Witam,
      Rozważam kupno małego ciągnika do obsługi niewielkiej stajni (6 koni) i 3 ha gruntu przy stajni. Grunt jest obsiany trawą. Ciągnik musi mieć ładowacz czołowy, do transportu bel siana/słomy, poza tym będzie używany do koszenia pastwiska, brony, talerzówka, w zimie odśnieżanie dojazdu do domu (100 m). Najlepiej jakby miał napęd 4x4. Budżet jak najniższy ale w granicach rozsądku w stosunku do jakości, nie wiem za jakie pieniądze można kupić coś sensownego. Mam dostęp do MTZ-82 ale do moich celów jest za duży i nieporęczny.
    • Przez Farmer2017
      Witam.
      Składam wniosek na prow. Planuje kupno ciagnika 140 - 160 km. Ciagnik bedzie typowo do cieżkich prac oraz transportu. Podpowiedzcie jaki wybrać. Który jakie ma wady i zalety oraz o jakich usterkach słyszeliście.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.