News
jarek1780

zetor proxima 110 power,deutz fahr 5110,case farmall 105U-który z nich?

Polecane posty

jarek1780    0

Wiatm 

Mam zamiar kupić ciągnik i w oko wpadły mi te 3 ciągniki.Ma być wykorzystany w turze,orka,parsa itp.Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tych maszyn,(opinie na temat awaryjności,spalania),a może coś innego polecacie? Każda opinia będzie dla mnie cenna.Z góry dziękuje.Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

qazi    59

naraże sie pewnie na dla moderatorów ale az kusi aby głupio odpowiedzieć.....

deutz to lipa bierz CASE

Adik92    0

Farmall U nawet półbiegu nie ma i szału nie robił podczas tego testu 

qazi    59

jak nie ma jak ma, połbiegi ehr, rewers eh wszystko czego w małym ciągniku potrzeba, a jakby komus jeszcze było mało to jest zawsze wersja pro na mega wypasie

kris14    261

Ale też zwykłego U można zamówić na skrzyni 12x12 bez półbiegów, najwyraźniej taki się trafił do testów :)

Adik92    0

A no to sorki widocznie handlowiec mnie w błąd wprowadził wtedy a w specyfikacje się nie zagłębiałem bo jakoś przestał mnie interesować :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ciachosky
      Cześć wszystkim 
      Szanowni forumowicze mam dylemat i to nie mały bo jak na razie nikt mi nie doradził tak naprawdę, w którym kierunku iść. Otóż potrzebuję ciągnika, który będzie chodził w transporcie z zestawem ~ 25 ton. Najbardziej mi osobiście podpasowały fendt-y od 612 lsa do 615 ale ostatnio padła propozycja żebym wziął pod uwagę deutza z serii dx od 6.30 do 6.80. Zaznaczam, że główne wymogi to skrzynia 40 km/h, instalacja pneumatyczna dwuobwodowa i dobra hydraulika.
      Który model i którego producenta wg was będzie najlepszą opcją. 
      Proszę nakierunkujcie mnie jakoś wg własnych doświadczeń, który sprzęt będzie najmniej awaryjny i długo mi posłuży? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Dawidc92
      Witam jestem nowym użytkownikiem pisze byle jak wieczorem .. a więc mam 18 ha trawy i 6 ornej i nie wiem jaki ciągnik wybrać. Na chwilę obecną mam ruska do grabienia i  takich drobnych prac i c360 z turem która co drugi lub trzeci zdycha, szczególnie dobija ja prasa belujaca metal fach i szukam ciągnika tak do 120 KM. Chce również kupić do tego pług i wóz asenizacyjny. I tak interesuje mnie zetor 10540 lub valtra 6800 która jest uszkodzona właściciel pisze że nie chce jechać na 1 i 3 pół biegu czy wiąże się to z dużymi koszztaami naprawy ? Proszę o pomoc a może coś innego ktoś podpowie ? Dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Pawello96
      Witam potrzebuje opini na temat ciągników ursus1004 i ursus 1224 
    • Przez bartek15208
      Witam zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika i wchodzą w gre dwie marki new holland i valtra byłem u dwoch dealerów i obydwa ciągniki mi się podobają valtra ciutke droższa będę miał też te dwa ciągniki na testy po zniwach. Moze mi ktoś pomoc która marka będzie lepsza mniej awaryjna i wytrzymała, może ktoś jest posiadaczem takich ciagnikow i by coś potpowiedzial
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.