Skocz do zawartości
News
Saren11

Brona aktywna pottingera lion 3002 z śiewnikiem vitosen add

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Brona
Saren11    0

Witam czy ciągnik new holland t 6050+ jest w stanie pracować z brono aktywno pottingera lion 3002 z śiewnikiem vitosen add

rocco0987    32

my kupilismy 2 lata temu zestaw pottingera 3 metry, siewnik mechaniczny nabudowany z nadstawką, brona nie wwzmocniona chyba 302 czy jakos tak w każdym razie ta słabsza wanna. Ciągnik miałem do tego NH 6030 117 koni tylko z wersji RC/PC czyli coś jak teraz te mniejsze T7. Jakoś sobie radził, później tuning na 160 koni. Zależy jakie masz pola ale u mnie 117 koni zdychało a po tuningu nadal za mało. Jakoś się robi jednak na moich polach 200 koni było by optymalne. Pod górę max 5/5 km/h a jak rędzina i 1000 wom to i 3 km/h. Aha no i u mnie w przeciwieństwie do wielu nh powerboost działa i przy obciążeniu dodaje koni więc coś tam więcej tych kucy jest ale raczej nie tyle co podają w broszurach.

Saren11    0

rozchdzi mi się o to czy new holland 6030  swobodnie podnosi zestaw pottingera jeżeli dojdze do tego np jeszcze 600kg wagi czy nie będzie to za dużo na podnośnik

Wiadomość z agroFakt.pl

rocco0987    32

nie wiem jaki w twoim jest podnośnik- twój jest z tej samej serii RC/PC co mój? bo ta zwykła seria 6000 miała chyba słabszy podnośnik. U mnie podnosi zestaw bez problemu z 800 kg pszenicy, a siewnik do qq zasypany na full waży 3,5 tony i też daje rade. Na przednim podnośniku mam 900kg- do pottingera jest idealnie a do 3,5 tony troche mało pod góre ale da sie opanować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrugolek
      Witam. Jaka jest waga siewnika Amazone d7 super s ?
    • Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez Szron88
      Witam.
      Potrzebuje instrukcje obsługi od sterownika do ścieżek w agregacie kverneland pollo. Siewnik fiona da 3m. Sterownik taki jak na fotkach. Nie dam rady do rozgryźć.

• Przez jedrus2020
      Witam wszystkich. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł a żeby sprzedać poznaniaka i kupić jakiś mały siewnik 2m i zrobić do niego agregat uprawowo siewny. Wpadł mi w oko siewnik isaria 2.25 :https://www.olx.pl/oferta/siewnik-isaria-CID757-IDtpjT5.html co o nim sadzicie ? ma ktoś możne do niego jakaś tabele wysiewu lub powie jak zrobić próbę kręcona? agregat oczywiście do 60.
    • Przez kangur95
      Sprzedam siewnik rol masz identyko jak poznaniak 2.7m 6.000 do negocjacji serdecznie polecam pierwszy właściciel

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.