Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arassso

gumowe koła nagarniające

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koła
arassso    3

kupiłem prase która ma tylko 1,2 podbierak ale ładniutka wiec brałem ta inna miała koła nagarniajace ale jerj stan pozostawiał wiele do zyczenia i tak mysle ze to zadna filozofia zrobic takie koła nagarniające flansze da sie dorobioć tylko same gumy dokupić i własnie pytam sie ile moga kosztowac takie same gumowe koła nagarniające bez zadnych flansz i mocowan bo to sobie zrobi jeżeli wiecie to piszcie bo sie jeszce nigdzie nie rozglądałem

arassso    3

mi to tylko potrzebne te czesci gumowe reszte sam zrobie flansze metalowe częsci nieproblem zrobic tam nie ma zadnych skoplikowanych zeczy

Wiadomość z agroFakt.pl

samesilver    3

my zrobiliśmy tak w naszej new holland 2 ramiona od gwiazd od pajaka i troszke doróbek i gumowe koła od stolla kupione w grene ale chyba firma kij też sprzedaję takie gwiazdy bo kupowałem u nich bijaki do stolla

arassso    3

własnie ja tez mam taki zamiar mam stara na złom wywaloną zgrabiarke pająk i tam mam ramiona i do tego metalowa flansza na tulei i do tej metalowek mam zamiar własnie dokupić te dwa koła gumowe i doczepić.

tak własnie do tej prasy mam zamiar to zrobic prasa niedroga była ładna niewytłuczona widać to po kołach zębowych które widąc ze nie były wymienione a są wogóle niewytarte zaczerp tak samo nie wybity i nie powycierana wiec wolałem ta niz niedość ze droższe to i w jakim stanie były inne

samesilver możesz zrobić dokładniejsze zdjecia jak masz ty to zrobione ?? bo chyba wiem jak masz poprzykrecane gumy od czyszczarki z kombajnu buraczanego ??

KAROL0905    1

Załórz koła ob zgrabiarki są dużawe ale morze jak byś je troche na średnicy zmniejszył to by były dobre

arassso    3

daj spokój gumowe sa leprze guma to guma wygnie sie wruci do swojej postaci a tak sie połamie

arassso    3

za takie gumowe koło od stoola chcą prawie 300 zł sztuke nie wiem ale wydaje mi sie to przy drogo od famarolki chyba taniej bedzie

Cichy007    0

No 300 to troche drogo jak za takie koło a od Famarolu masz racje powinny być tańsze jeżeli się zorientujesz jaka cena to napisz bo też mnie to troche interesuje.

arassso    3

nie kupowałem wogóle tych kuł prasuje bez i dobrze idzie co najwyzej to dokupie ale jedno tylko bo dwa miepotrzebne są

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość