Zaloguj się, aby obserwować  
stachles

canon powershot A570 IS

Polecane posty

stachles    0

pare dni temu kupiłem aparat canon powershot A570 IS i tu mam problem ;) jak skopiować zdięcia z aparatu na komputer ?? instrukcję przeczytałem pare razy i tak właściwie to nic z niej niewynika . pomóżcie z góry dzięki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Jak go podłączysz kablem powinno pokazać się że znaleziono nowy sprzęt. Wejdż w Mój komputer i tak pokaze sie dysk wymienny wejdż i skopiuj sobie zdjęcia (lub zaznacz i przeciągnij). Dziwne że nie masz programu do kopiowania zdjęć. Ja mam ale i tak szybciej jest tak jak pisałem.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

wiem że tak można w poprzednim aparacie tak się dało a ten wykrywa mi nie jak dysk wymienny g tylko jako aparat otwieram to okno i po lewej stronie jest pobierz zdięcia i to klikam ale po pewnym czsie pokazuje się że urządzenie jest zajęte czy jakoś tak :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Dziwne, a masz w aparacie włożona kartę pamięci czy to z pamięci aparatu? Czasami tak sie dzieje jak karty nie ma w aparacie.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

mam karte pamięci SD 1 GB i on niema pamięci wewnętrznej tylko orginalnie dali karte chyba 16 mb czo coś koło tego :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

To ja już nie mam pojęcia jak nic nie poskutkuje to weż sobie skopiuj przez czytnik kart pamięci.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

Ja ma aparat Canon Power Shot a70 i do ściągania zdjęć to mam program nazywa się on zoom browser ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

Ja mam od niedawna Canona PowerShot A720 IS i na poczatku zainstalowałem oprogramowanie ale ono mi się nie widziało i usunełem.... teraz jak podłanczam aparat to wykrywa go jako aparat i przez mój komputer kopiuje.... bez problemu.... a wykrywa ci go wogule ?? widows go sam dobrze zainstalował(automatycznie)??? Jaki windows ??


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

wykrywa mi go oprogramowanie zainstalowałem i z płyty i windows mi zainstalował swoje a windowsa mam XP i już wiem jak to zrobić dzięki wszystkim za pomoc :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24
wiem że tak można w poprzednim aparacie tak się dało a ten wykrywa mi nie jak dysk wymienny g tylko jako aparat otwieram to okno i po lewej stronie jest pobierz zdięcia i to klikam ale po pewnym czsie pokazuje się że urządzenie jest zajęte czy jakoś tak :rolleyes:

 

Rozwiązanie problemu:

 

Otwierasz folder, do którego chcesz skopiować zdjęcia.

Otwierasz folder aparatu (dysk wymienny w Moim Komputerze)

Zaznaczasz pliki, które chcesz skopiować i przeciągasz je do folderu docelowego.

 

Miałem taki sam problem z Canonem 720 IS i właśnie to poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

ale u niego nie wykrywa aparatu(karty) jako dysk wymienny!


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

No dobrze, u mnie też wykrywa jako aparat z dwoma folderami DCIM i MICS, wchodzisz w ten pierwszy, a potem w CANON102.

A co do kart, to kupiłem ostatnio kartę 4 GB i była kopnięta, więc...

Twoja metoda @stachles poskutkowała, więc piszę tylko "na przyszłość" dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A ja mam PS A550 i tego Zoom Browsera i mi ten program bardzo pasuje :rolleyes:.

 

Prawda co niektóre kompy mają problemy z niektórymi sprzętami tak jak mój z PD ojca....


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zależy też od oprogromowania. Ja gdy pierwszy raz chciałem skopiować to nic nie wyskoczyło i zainstalowałem sterowniki i było git.... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Może spróbuj poszukać w menu aparatu czegoś typu ustawienie czy aparat ma być widoczny przez komputer jako dysk wymienny czy jako aparat. Ustaw na dysk i sprawdź wtedy.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Zależy też od oprogromowania. Ja gdy pierwszy raz chciałem skopiować to nic nie wyskoczyło i zainstalowałem sterowniki i było git.... :rolleyes:

 

W moim przypadku to nawet po instalacji sterowników nie wykrywał aparatu ;). Może przyczyną było to, że na kompie był zainstalowany inny aparat (bo moja dziewczyna ma akurat Sony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj