Zaloguj się, aby obserwować  
Kaczor

Pomóżcie wybrać ciągnik Pilne

Polecane posty

Kaczor    0

zajmę sie tym w przyszłym tygodniu bo teraz sie nie wyrobie

DZIĘKI KOLEDZY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

A ja to widze tak: moim zdaniem bez sensu jest papranie sie na 60 ha ciagnikami ktore maja niecalem 50 km i mesle ze za ta kase kupic zetora forterre 9641, zmiescisz sie spokojnie i jeszcze zostanie nawet, z tych 3 malych zstawic jdnego najlepszego, pozostale dwa sprzedac (jesli ci sa potrzebne to sprzedac jednego) i za reszte kasy+kasa z ciagnikow kupic potrzebny sprzęt do forterki

 

pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko    0

Popieram przedmówcę. Jak nie chcesz zetora to kup pronara, ursusa o mocy ok. 95 KM lub jakiegoś NH OK. 80-85 KM. Ja bym tego kioti w życiu nie kupił po pierwsze, nie wiadomo co to jest, i nie wiadomo co zrobisz za ok. 10 lat jak trzeba będzie remontować coś a tu nie będzie częśći itp. Dobrze radzę Ci kupić coś z marek bardziej znanych lub nawet belarusa, bo na pewno jest "pewniejszy częściowo". Mogę się mylić i okaże się, że kioti będzie trwalsze od starych zetorów 7211 ale coś nie chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaluch21    0

Ja jak narazie chwale sobie ciągnik PROKMAR .....zadnej awaraii male spalanie, dobra trakcja a z czesciami zadnych problemów nie ma! (jeszcze nic nie kupowałem ale zorientowalem sie co i za ile tak na zapas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

ja na twoim miejscu wybrałbym bym minimum 90 km.jakie masz ziemie??? warto mierzyć wyżej. ja wybierając ciagnik patrze na moc,komfort i chyba najważniejsze skrzynia. musi byc 40km/h (conajmniej). mam pola oddalone o 25km. szybki transport słomy, zboża przyda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj