Zaloguj się, aby obserwować  
Kaczor

Pomóżcie Wybrać Kombajn na 85ha

Polecane posty

Kaczor    0

Witam!!!

W tym roku mój Bizon ZO58 Poszedł z "Dymkiem". I Zastanawiam sie nad Kupnem Nowego Kombajnu na jakieś 85ha + Usługi rocznie. Cena do 400 tys. zł.

Zależało by mi aby Heder nie był za szeroki wielkości gdzieś bizona ponieważ mam dużo przejazdów. Dużo Myślałem nad Kupnem NH TC54.

Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem nowego ciągnika na 58ha (te 85ha to gospodarstwo moje i wuja) Jaką moc ciągnika i jaka marka

Pomóżcie! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

wydaje mi sie ze new holland spokojnie wystarczy na ta powierzchnie. budowa podobna do rekorda to bedziesz wiedzial co i jak a bedzie nowy i komfortowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Popieram TC54 to taki "ulepszony Rekord" także będzie idealny na twój areał... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

a z tych 400 tys jeszcze kupa kasy zostanie to na jakis niedrogi ciagnik starczy :D a wlasnie ile tc54 kosztuje ze 250?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Właśnie ile dokładnie kosztuje TC54??? Bo ja słyszałem, że coś koło 230tys PLN... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Czego z całego serca życzymy... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

No tc54 będzie super na jego areał ale chyba do ciągnika na 58ha to będzie musiał jeszcze dołożyć.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadzam sie z kolegami tc54 będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0

Jeśli masz dużo przejazdów, to może classa tucano ze składanym hederem :rolleyes:. Widziałem film promocyjny - super sprawa. Hedery od 4.32m do bodajze 7.5m, moce od 200 do około 300 koników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Jak masz 400 tysi to kup coś lepszego jak tc np cws albo jakiegoś claasa ;) To możesz jeszcze jeździć na usługi i jak dokupisz ziemi nadal będziesz się wyrabiał z robotą.

Tylko nie wiem jak teraz stoją cws-y :rolleyes:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczor    0

dzięki panowie za pomoc

Skłonie sie chyba na teho NH

A co Myślicie o Kupnie tego ciągnika PROKMAR DF504, czy lepiej kupic może jakiegoś FARMTRACA???

żeby nie robic OFF TOPIC otworze temat w dzile ciągniki

Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

To ja jeszcze powiem czego nikt tutaj nie powiedział :rolleyes:

 

Ten NH będzie pasował ;)

 

A swoją drogą, możesz bardziej przybliżyć te sytuacje z twoim byłym rekordem ? ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczor    0

zapaliła sie instalacja w kabinie naszczęscie nikomu nic sie nie stało a kombajnu nie opłaca mi sie remontować bo i tka myślałem nad kupnem nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie udało się zgasić gaśnicą ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol I    1

Ja bym proponował TC5070 jeśli to już ma być NH tylko że on kosztuje 366000 zł netto :rolleyes:


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Co chodujesz że masz kase od razu na nowy ciągnik i kombajn(jeśli to nie tajemnica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczor    0

nie ja byłem wtedy na tym kombajnie

Choduje Bydło troche Trzody Rzepak Pszenice Buraki Pieniądze mam bo dostałem spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

To ci się poszczęściło, NH będzie dobry, a może kupić lepszy ciągnik i kombajn z małym kredycikiem, kase na wkład masz i będzie gitara. Od jednego dealera jak weźmiesz to jeszcze będą dobre upusty.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

polecam John Deera 1450 CWS nieco droższy od NH TC54 a dużo wydajniejszy i lepsze rozwiązania. Sam mam Jelonka i jestem bardzo zadowolony i nie zamieniłbym się na NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A nie lepiej wziasc juz TC56? Nie jest duzo drozszy od TC54 a wiele wiekszy. Jak chcesz isc na uslugi to zawsze cos wiekszego sie przyda. :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj