jan2130

Problem z knurem

Polecane posty

jan2130    17

Witam panowie mam problem troche smieszny ale prawdziwy knur niechce skakac na maciorki co zrobic


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

:D:) z takim czymś to się jeszcze nie spotkałem -a moze zbrzydło mu :):);)

jaki stary on jest?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Knur ma ok 6 miesiecy kupilem go z chodowli zarodowej i ma około 120 kg


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Mi sie coś zdaje ze Ty porządne lanie musiałeś mu dac -jednocześnie zniechęciłeś go do pracy

i teraz wyjmij kolejne 700zł z kieszeni plus 400zł na badania :D

jaka rasa -nie czasami Pietren??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy to chyba jeszcze troszkę za młody na panienki:P

A tak poważnie to knurki powinno się użytkować najwcześniej w 8 miesiącu życia, i jeśli wtedy knurek ma kiepskie libido to hodowca od którego go kupiłeś musi Ci go wymienić nie odpłatnie na innego zwierzaka.


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No też słyszałem że dopiero od 8 miechów można je "użytkować" :D. No ale z czymś takim to się jeszcze nie spotkałem. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie co do knura to pomimu mlodego wieku powinien skakac na loszki bynajmiej prubowac a ten tylko sie paszy jeszcze jutro weterynarz ma przyjechc moze co pomoze poradzi fak teraz to wszystko robia felrne to moze i knurek i jakiejs inej orientacji :D


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

młody jest -jeszcze sie nauczy :D;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Witam panowie mam problem troche smieszny ale prawdziwy knur niechce skakac na maciorki co zrobic

 

Drogi Janie!!! To widze, że ci super knura sprzedali jak ma 6 miesięcy i już nie chce skakać. Wyjście jest jedno sprzedać to coś bo nic innego już nie da się z nim zrobić... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Cos tani ten knurek! My jak kiedys kupowalismy knurka z swiadectwem dobrej rasy z badaniami to kosztował 4x tucznik!!!

Kazdy skakał!!! Moze kup mu VIAGRE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie benek79 czy ten knur był taki tani niewiem czy wiesz ze tucznik teraz kosztuje około 300zł wiec jak dałem 700złotych za knurka to asz tak tanio mi sie wydaje ze niejest a druga sprawa to cena knurków spadła bo niema tyle kopcow a kupywalem go od naprawde dobrego hodowcy jak chcesz wiedzec od kogo to napisz na pw bo niewiem czy moge tak oficjalnie podac nazwisko


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

my w grudniu zapłaciliśmy 800 zł za knurka - jego pierwszy raz nie był najlepszy - skoczył ale nie zrobił najwłaściwszego :rolleyes:

 

Powiem ogolnie że robi się problem z knurami - albo już za młodu nie chcą skakać ale w trakcie użytkowania nagle chorują na stawy, szczegolnie tylne i po knurze... ten problem wystąpił u mnie już dwukrotnie.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Cos tani ten knurek! My jak kiedys kupowalismy knurka z swiadectwem dobrej rasy z badaniami to kosztował 4x tucznik!!!

Kazdy skakał!!! Moze kup mu VIAGRE!!!

 

Może kupowałeś go jak tuczniki były w cenie, bo teraz to jeąli chodzi o świnie to wszystko jest tanie :rolleyes:.

Jeszcze nie miałem takiego problemu z knurem... Może nie wyczuwa rui u loch ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ostatnio zrobiliśmy zakup knura zapłaciliśmy 700zł to tez na poszątku nie chciał skakać przed nie ukończonymi ośmioma miesiącami (jak podane w papierach) choć mamy już kilkanaście lat knury to nigdy się nie zdarzyło zeby nie chciał skakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1

Ja jakoś kupuje knury od gościa co jeździ na wystawy z nimi i zawsze ma 1 miejsce !! Na 10 knórków jakie od niego kupiłem zdążyły sie 2 co niechały skakać !! Zadzwoniłem do gościa powiedziałem jak sprawa, za 2 dni podjechał do mnie dał mu zaszczyk na jakieś pobudzenie i zadziałało. To jest główna przyczyna tego że nie chce skakać lub też jak któryś kolega co wyżej napisał że możliwe że go zczaskałeś i niechce ci skakać. też taka sytułacja może zaistnieć..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Daj mu Viagre. ^_^ :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Jakoś nie znam Viagry dla świń... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie no i knurwk sie przełamał i skoczył na macire a nawet dwie weteryniarz mowił ze to wywołane mogło byc stresem ze zmiana srodowiska i kazał mu zesrutowac owsa i dawac


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ciekawa metoda z tym owsem... No i gratuluje twojemu knurkowi powrotu do sprawności... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No @coolman111 wszystko możliwe... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam jaj sobie chyba nie robiuł choc znajac jego wszystko mozliwe ostatnio jak przyjechał do chorego swiniaka to mowi podaj mu zelazo w formie stałej ja mowie co a on no siekierke :rolleyes:


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Witam jaj sobie chyba nie robiuł choc znajac jego wszystko mozliwe ostatnio jak przyjechał do chorego swiniaka to mowi podaj mu zelazo w formie stałej ja mowie co a on no siekierke ;)

 

Zapewne owies działa stymulująco na popęd seksualny :rolleyes:. Wiem, że marchew ze względu na beta-karoten poprawia płodność :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj