Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Czy do wentylatora nadmuchu powietrza do kabiny to jest łatwy dostęp i gdzie on się znajduje??? Chodzi mi o to, żeby sprawdzić przewody elektryczne, bo raz działa, raz nie działa. Przeważnie nie działa, a chyba w końcu ciepło będzie <_<

A bezpiecznik oznaczony żarówką i półksiężycem jest od podświetlenia zegarów?? Bo tylko tam nie mam światła, a bezpiecznik się przepala ;[ .

Edytowano przez paweljrfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

zapewne trzeba zdjąc dach tak jak w serii 10 a to tylko dwie śruby na dachu i kilka na klucz torx wokół poddasza o ile pamiętam to to wystarczy jak zkładałem antene do radia to tam był nadmuch na wierzchu, http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt tu masz w katalogu

Edytowano przez atomik

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Po uruchomieniu na zimnym silniku świeci mi się kontrolka wskazująca zbyt wysoką temperaturę oleju w skrzyni biegów. Podejrzewam, że coś nie tak jest z czujnikami temperatury. Proszę o informację czy po wykręceniu czujników (są dwa wkręcone w obudowę skrzyni przy wale kardana) i sprawdzeniu miernikiem powinny mieć przejście? U mnie jeden przewodzi, drugi nie i na desce rozdzielczej mam dyskotekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

na początek podaj jaką masz skrzynię biegów


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UBUNTU    0

Witam. Mój znajomy ma problem z John Deerem 6400, a mianowicie nie działała mu kontrolka (chyba od podgrzewania) i pogrzebał coś w bezpiecznikach, a teraz nie działa mu rewers i podnośnik. Był u miego mechanik posprawdzał bezpieczniki i wszystkie są ok(wszędzie przepływa prąd).

Co może być przyczyną tej usterki? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecik89    0

Witam. Mój znajomy ma problem z John Deerem 6400, a mianowicie nie działała mu kontrolka (chyba od podgrzewania) i pogrzebał coś w bezpiecznikach, a teraz nie działa mu rewers i podnośnik. Był u miego mechanik posprawdzał bezpieczniki i wszystkie są ok(wszędzie przepływa prąd).

Co może być przyczyną tej usterki? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

A wspomaganie mu działa? Niech spróbuje filtr oleju od hydrauliki przeczyścić ten w środku po lewej stronie.

Orientuje się może ktoś co może być przyczyną nie wyłączenia się przedniego napędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje czy wspomagająca pompka paliwa (ta w zbiorniku) pracuje cały czas czy tylko czasowo??? I czy w instalacji jest jakiś przekaźnik czy tylko bezpiecznik do tej pompki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje czy wspomagająca pompka paliwa (ta w zbiorniku) pracuje cały czas czy tylko czasowo w 6300??? I czy w instalacji jest jakiś przekaźnik czy tylko bezpiecznik do tej pompki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Pompka pracuje podczas pracy silnika, zaczyna działać przy rozruchu z rozrusznika. Samo włączenie zapłonu jej nie uruchamia, co do bezpieczników i przekaźników poszukaj na pokrywie, nie sprawdzałem nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

W moim john deere mam podobny problem po przekręceniu kluczyka wyświetla DIA a następnie HCU później błędy może podpowie ktoś jak to usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Mam prośbę odnośnie filtru siatkowego. Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć gdzie on się znajduje? Pod zwolenicą jest śruba, ale wygląda na przelotową i w katalogu określona jest jako "screen". Zupełnie nic mi to nie mówi. Z góry serdeczne dzięki za jakąś fotkę, lub numer z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2140    0

siema czy ktoś z was ma john deere kturegość z nich to niech napisze jak mu się sprawuje i czy jakieś awarie były i jakie i czy warto je kupić czy jakiegość starszego john deere myślałem terz o 3040 lub 3140 co myślicie z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
langedorf    0

Kto się orientuje czy wspomagająca pompka paliwa (ta w zbiorniku) pracuje cały czas czy tylko czasowo w 6300??? I czy w instalacji jest jakiś przekaźnik czy tylko bezpiecznik do tej pompki???

 

U mnie działa czały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

właśnie miałem 6 ha i udało mi się zakubić 26 Ha Taniusienko jak barszczyk i moje pytanie przmi czy john deere 6100 6200 to jest dobry ciągnik na te 32 ha czy też zakupić zetora 7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1980    1

 

U mnie działa czały czas.

po przekręceniu stacyjki przesuń rewers do przodu-wtedy powinna działać jak nie pompka do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadian12    1

Panwie

Interesuje mnie JD6400, jest dostępny ten model w fimie, która sprowadza sprzęt. Maszyna jest z niemiec, ma przepracowane 11000mth, pneumatyke, skrzynia mechaniczna z półbiegami trzy grupy, EHR , bez klimy, z możliwością zakupu z ładowaczem lub bez, ciągnik z 95r. Mnie interesuje maszyna bez ładowacza, sprzedawca wrazie czego zdemontuje ładowacz. Do tej pory jeżdździłem MF255, i moja wiedza na tego typu sprzęt jest średnia tyle co czytam forum i rozmawiam z ludźmi. Bynajmniej czy ten ciągnik jest wart zainteresowania, taki przebieg niby duży, ale chcyba nie jest za duży, wszystko sprawne, czy przód może być mocno zużyty, pompa olejowa od ładowacza jak dużo pracował. Może dacie jakieś sugestie jak jego sprawdzić i czy cena ok 60 000 jest rozsądna za sam ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Jeśli będziesz wymieniał oleje i filtry na czas i będziesz go szanował to będzie służył jeszcze Twoim dzieciom. Cena 60 tysia jest dla mnie bardzo rozsądna, jeśli mówisz że jest wart zainteresowania. Mam takiego i bardzo polecam. Tylko lać (ale nie trzeba dużo) i jeździć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Jak będziesz go oglądał wejdz pod spód ciągnika dokładnie obejrzyj skrzynię biegów, zobacz czy nie ma wycieków. Sprawdz dokładnie jak działają kontrolki od ciśnienia w skrzyni, jeśli wszystko z tym jest w porządku. Bez konkretnego mechanika nic więcej nie sprawdzisz. Kwestia szczęścia jak uda się kupić, czy będziesz ciągnik chwalił "po wszystkich odpustach", czy będziesz na niego klął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych pompką paliwa w zbiorniku- wyjaśniło się po wizycie elektromechanika, u mnie działa razem z rozrusznikiem; skrzynia mechaniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2140    0

proszę niech odpowiadają ci co posiadają john deere 6300,6400 czy 6410 jak wam się sprawują jakie problemy były i czy części są drogie i jak wam się sprawują dzięki za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj