Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    218

Przepuszcza zawór, ehr widzi, że opada i ciągle podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A gdzie znajduje się ten zawór, gdzie go można kupić i ile kosztuje? Czy może coś poważniejszego się stać jak isę tego nie zrobi? :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unki    2

A ja obstawiam za potencjometrem wysokosci podnosnika znajduje sie na belce podnosnika za plecakiem i jest to bardziej prawdopodobne ze w gornych wartosciach potencjometr oszukuje bo jest uszkodzony lub mechanizm plastikowych przekladni potencjometra ulegl uszkodzeniu. powodzenia a no i oczywiscie zapraszam do serwisu tam wszystko dokladnie sprawdzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Wszystko ładnie pięknie, ale ile to moze kosztować? ;[


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrioson    1

Witam i mam pytanko ponieważ niedawno kupiłem JD 6400 i podobno można w nim przechylać kabinę zauważyłem tam przy poduszkach kabiny takie tulejki myślę że służą one właśnie do tego celu ale nic więcej mi na ten temat niewiadomo i chciałbym zasięgnąć informacji w tej sprawie i co jeszcze dodatkowo trzeba zrobić żeby tego dokonać. Z góry dzięki za informacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

Można obalić kabinę, tylko w jakim celu?

Linkę od sprzęgła trzeba zdemontować, i oczywiscie prawe koło zdjąć.

W podłodze jest element ruchomy, który można zdjąć, tam można też zobaczyć parę elementów.


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Jakim olejem silnikowym zalać JD 6100, moze być turdus 15w40? Filtr polski z filtronu wystarczy? B) Z góry dziękuje za odpowiedź


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrioson    1

DZIĘKI ZA INFORMACJE. NARAZIE NIEMAM ŻADNYCH PROBLEMÓW ALE PYTAM TAK NA WSZELKI WYPADEK

 

A jeszcze mam pytanie z tyłu w kabinie jest potencjometr w skali 1 do 5 przekrencałem nim kilka razy i niezauważyłem żadnych zmian w pracy podnośnika lub czegokolwiek. Do czego on służy jeśli można zapytać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

jest to regulacja siłowa napisz na gg 2204833 to wysle Ci foto z ksiązki obsługi, pozycje na tym pokrętle


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszG100    0

Jakim olejem silnikowym zalać JD 6100, moze być turdus 15w40? Filtr polski z filtronu wystarczy? B) Z góry dziękuje za odpowiedź

Kolego ja swojego jelonka zalałem właśnie takim olejem i taż mam filtr z filtrona zrobione na nim 40 MTH i jest spoko nic sie nie dzieje wiec polecam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

jest to regulacja siłowa napisz na gg 2204833 to wysle Ci foto z ksiązki obsługi, pozycje na tym pokrętle

widze ze na forum są tez tajemnice a ja tez jestem ciekawy doczego to słuzy bo umnie tez zadnych reakcji niewidze B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ktoś wie kto produkuje oleje dla JD?

Podobno Shell ale nie jestem pewien.


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jest to shell, mam takimi olejami zalany ciągnik.

Nie wiem czy jest sens zalewać turdusem skoro ten zalecany olej przez JD można kupić za 12-12.5 netto za litr


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A jaki masz filtry? Mam zamiar zamienić na polski. Co sądziecie o tych filtrach które mam i o polskich? Ja narazie mam filt firmy Fleetguard, Sory nie mogę inka wkleić ale wpiszecie na allegro i wskoczy;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrioson    1

Nie działa mi blokada ani nie zaświeca się kontrolka z blokady w jd 6400 co mam zrobić. Jest to problem z jakimś bezpiecznikiem czy co. Z góry dzięki za pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unki    2

Sprawdz czy dzialaja Ci swiatla STOP-u i czy dziala przedni naped bo jesli nie to przepalil sie bezpiecznik od BCU. pozdrawiam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

Witajcie koledzy!

 

Co myślicie o kupnie John Deer'a 6200?

D.T.:

Traktor z 1994r 6200mht sprowadzony ponoć stał 5 lat i nić nie robił :huh:

Chcę zamienić dotychczasowego Zetora 10145 91r na takiego John deer?

 

 

Jak sądzicie czy warto czy to lepszy ciągnik tańszy w eksploatacji?

Pozdrawiam Cuabab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

hmm wiesz to co napisales to jedno drugie wyklucza :huh: traktor z 1994r 6200mht sprowadzony ponoć stał 5 lat i nić nie robił jak nic nie robił, to z kąd te 6 200 mTg sie wzielo? :) a skoro w 11 lat nabil 6,200 odliczajac te 5 lat niby stania to zapier****** ostro dzien w dzien, :) obejrzyj go dobrze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeerMan    3

Jak masz jego zdjęcia to wstaw , będzie łatwiej ocenić chociaż po wyglądzie. Z tego co się orientuje to JD z serii 6000 są prawie zawsze mocno wyeksploatowane i często pracowały przy hodowli . Za ile ten JD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unki    2

Jak masz jego zdjęcia to wstaw , będzie łatwiej ocenić chociaż po wyglądzie. Z tego co się orientuje to JD z serii 6000 są prawie zawsze mocno wyeksploatowane i często pracowały przy hodowli . Za ile ten JD?

Jak nie chcesz mic problemu to go nie kupuj 5 lat postoju jest bardzo podejrzane a kolejny wazny powod to to ze po takiej przerwie istnieje duze nawet bardzo duze prawdopodobienstwo ze wysiada tarcze hamulcowe i odkleja sie okladziny na tarczach w skrzyni. Ale zrobisz jak zechcesz. Tak na marginesie to nie kupuj Jd serii 6000 z inna skrzynia jak Powr Quad no i klima to podstawa oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

hmm wiesz to co napisales to jedno drugie wyklucza :) traktor z 1994r 6200mht sprowadzony ponoć stał 5 lat i nić nie robił jak nic nie robił, to z kąd te 6 200 mTg sie wzielo? :) a skoro w 11 lat nabil 6,200 odliczajac te 5 lat niby stania to zapier****** ostro dzien w dzien, :huh: obejrzyj go dobrze.. :)

6tys h to duzo? nawet jesli je zrobił w 6lat? to tylko 1000h rocznie - dla mnie to pikus, najgorszy tutaj jest ten przestój 5lat. stal 5 lta czy po prostu chodził w jakimś małym gospodarstwoe czy firmie - to beda 2 zupełnie różne kwestie. bo mógł robić u kogoś 100h rocznie i ktoś powie ze stał tylko, albo kompletnie stał w szopie przez 5 lat to juz może byc maskra - tutaj to by nawet silnik mógł zardzewiec


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutz611    0

Czy któryś z was może powiedzieć jak spalanie w tym ciągniku wygląda bez max obciążenia (czyli np. jazda po dragach z beczkowozem, przyczepą) i na max. obciążony (np. orka itp)? w przybliżeniu i prosiłbym w godzinach zegarowych, bo w każdym ciągniku motogodzina inaczej wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj