Polecane posty

yacenty    3883

dane techniczne -> konedata.net


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian87    0

nie podziękuje bo napisałem żeby to nie była strona którą podał kolega majranjd, za tą stronę jemu dziękuje :D dajcie coś nowego skoro na tym forum tyle jest dostępnych informacji. Interesuje mnie wszytko o JD 6300


John Deere 6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ale po cholere dublowac bardzo dobra strone która jest od wieków?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

Słuchaj co do danych technicznych to na prawde kone data jest dobrą stronka... ja z niej korzystam, nie wiem o co moze jeszcze chodzic... pewnie o instrukcje obsługi itp. no z tym to nie jest tak łatwo... mozna to kupic ale to kosztuje grube pieniądze i to jeszcze w euro, a jak Ci sie cos powaznego ropier... totylko w skrzyni, silnik nie ma prawa, wiec i tak sa mtego nie na prawisz, a o drobne pierdoły tu mozesz sie zapytac... daje link do instrukcji obsługi ona jest od serii 6x10 ale topraktycznie to samo tylko rewersem sie róznią i niektorzymi skrzyniami ale to nie zawsze... oprocztego pierdołami... i katalogu częsci... innych rzeczy musisz sam poszukac w googlach oczywiscie wszystko po angielesku... Instrukcja obsługi

 

Katalog w katalogu wpisujesz model i masz poszczegolne podzespoły co do srubki rozrysowane i opisane...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian87    0

nie no nic mi się nie roz****kało :D po prostu chcaiłbym znaleźć więcej informacji, myślałem że np. ktoś ma jakiąś instrukcję obsługi, napraw itp. i można by założyć temat i zebrać to do kupy. Ta strona konedata wiem że jest dobra i to Ty ją pierwszy podałeś :) ale miałem nadzieję że macie coś więcej. No ale trudno... jak coś to i tak będę się pytał Ciebie bo wiem że dużo wiesz :D pzdr


John Deere 6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ale co wiecej od konedata? napisali moc, pojemnosc, skok, model silnika, czy z turbo czy bez, czy z intercoolerem, co jeszcze ci potrzeba do szczescia? jaki kolor ma silnik czy moze ze jak sie wkreca na obroty to delikatnie popierduje sobie takim metalicznym dzwiękiem?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

yacent@ nie ma tu co komentować,ja też nie wiem co on chce od tej strony szkoda słow i nerwów :D najlepiej to niech sobie kupi katalog tego modelu i tam bedzie miał wszystko ładnie opisane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian87    0

sorry mój błąd... :/ jak widać pod avatem pisze "Nowicjusz" i myślałem że pomysł ze zgromadzeniem w jedym miejscu takich danych bedzie najzwyczajniej dobry :D ale skoro tylko tyle jest stron i dostępnych danych to ukłan w waszą stronę i sorry raz jeszcze za zamieszanie :D


John Deere 6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ale powiedz mi po co? tam masz dane wiekszosci - oceniam ze około 95% ciagników dostepnych na rynku oraz około 90% kombajnów, wszystko w taki sam sposób.

 

Szukałem już różnych ciągników uzywanych i nie znalazłem jeszcze ogłoszenia (o ile nie było błedu), żebym nie mógł sprawdzić danych danego ciągnika czy tez kombajnu na konedata, wiec pytam sie ponownie - jaki jest cel dublowania tej strony?

 

mało masz roboty? bo ja nie,

jak masz mało roboty to dam ci 2 propozcyje:

1. napisz do autorów konedaty ze chcesz przetłumaczyć ich stronę na polski - pozniej to zrób

2. przenies wszystkie dane bezbłednie do naszej agrofotopedii do kategorii dane techniczne ciągników - zrobisz dobry uczynek dla ludzi takich jak ty - tzn takich dla których jest potrzebna inna strona niz konedata, a przy okazji nasza baza danych się powiększy.

 

decyzja nalezy do ciebie :D


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalik    17

Ciągle właśnie piszą o konedacie a Ty tu (@Damian180894)wyskakujesz jakbyś ameryke odkrył :D

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian87    0

yacenty no ale dlaczego z taką ironią ?? i dlaczego znowy wychodzisz z dublowaniem ?? Nie chciałem dublować/tłumaczyć/itd. Po porstu tak jak pisałem myślałem że tych stron jest więcej. A pomysł był taki żeby zebrać linki do tych stron, jakieś instrukcje w .pdf'ie itd. w jednym miejscu. Ułatwiłoby to nowym (w tym mi) poszukanie info na temat swojego sprzetu. nie musiłbym się pytać kogoś, zakładać tematu tylko bym wszedł i widze "DANE, ZDJĘCIA, INSTRUKCJE do JD." więc wchodzę i klikam na linki. No ale skoro mówicie że kandeta jest najlepsza i innych stron lepszych nie ma to wam wierzę i dlatego w poprzednim poście przeprosiłem za zamieszanie. Więc albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo dla Ciebie moje przeprosiny to za mało...


John Deere 6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

nie jestem ani znawcą ani właścicielem, ale powiem ze on jest taki tani bo jest z Anglii, poza tym ma moim zdaniem dużo motogodzin bo siedzenie ma zamaskowane... i ma trochę wąskie koła jak na prawie 100 KM... to wszystko co można wywnioskować ze zdjęć... reszta to loteria... aa i nie wierzcie w te opisy bo to jest wszystko na jedno kopyto, te serie nie mają amortyzowanej osi i tym podobnych...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ja zastanawiam sie nad kupnem 6100 6400 albo 6010 moze sie ktos wypowiedziec co ma ten sprzet czy warto? to ze jd wiecej pala to wiem ale to wynika z kilku przyczyn


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

u mnie na firmie mielismy 6400 pracowalismy nim okolo pol roku(zajmujemy sie uslugami dla rolnictwa i sprzedarza maszyn)mial przejechane jakies 9tys mtg chyba 96r mozna powiedzie ze dosc duzo ale silnik jak na te mtg to igla mysle ze jeszcze 9 spokojnie pociagnie (zalezy od uzytkownika )ogolnie silniki w jd sa super i bardzo malo awaryjne predzej inne podzespoly sie psuja niz silnik.ogolnie super maszyna bardzo mocna i srednie spalanie np przy t-088 z nadstawkami przy wozeniu kukurydzy miescilo sie w okolo 6-7 litrach na mtg a to nie jest wcale duzo w porownaniu z innymi markami bo np df i mf przy tej samej pracy palily podobnie a jaj juz byla roznica to gdzies w granicach 0.5-1 litra ale jakos jazdy jd o wiele lepsza przyspieszenie i wogole.apropo przebiegu 8 a 18 tys nie trudno rozpoznac po wielu podzespolach po silniku na codzien spotykam sie z roznymi ciagnikami roznych marek i z roznymi przebiegami ale te bardziej wysluzone rozpozna kazdy dobry mechanik a i tak wiekszos ludzi kupujac ciagnik za 60-70 tys zl zabiera ze soba mechanika nie kupuja w ciemno zadko to sie zdaza bo to przeciez kupa kasy a kupic zlom to nie problem problem pojawia sie wowczas jak ten zlom nie chce nam chodzic.


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

Ja byłem u nich jak jechałem nad morze mają sporo sprzętu i ciagniki praktycznie JD i trochę JCB ale myślałem z tatą że będą drogie ale okazuje się że nie ja też uważam że cena jest ze względu na koła i mi się ten EHR jakiś dziwny wydaję no i trochę starszawy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian87    0

majranjd szacun dla Ciebie :) myślę sobie skąd wytrzasnąłeś pomysł ze jest z anglii i zacząłem przeglądać foty. niech zgadnę - uchwyt na blaczę po prawej stronie? Mi by się nigdy w oczy nie rzucił :) a co do opon to tylne naprawdę wyglądają śmiesznie jak do tych gabarytów :)

 

Daniel215 dzięki za link :)


John Deere 6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ktos jeszce mzoe sie wypowiedziec o tych modelach? interesuje mnie konrtenie 80-85 koni jd w granicach 70 tysiecy


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

a co kupiłeś jakiegoś bez pneumatyki?? czy sie pytasz co by było jakbyś taki kupił???

 

moim zdaniem to lepiej kupić ciągnik z pneumatyką odrazu,zawsze bedzie pewniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid87Wlkp    0

Wrócę do tematu JD z Damasławka, mam na oku 6910 TLS od gościa o którym wspominaliście ,ale niestety bez pneumatyki:/

 

Gdzie i za ile można taką pneumatykę skołować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Może oni Ci założa jak mają warsztat, fimy krzyczą za pneumatyke ok. 7 tys :) Jak dobrze, że ja Fendta kupilem z pneumatyką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj