Skocz do zawartości
dawid2m

Warsztat ciągników rolniczych w Poznaniu

Polecane posty

dawid2m    0

Witam,

czy jest w Poznaniu warsztat zajmujący się naprawą ciągników rolniczych/kombajnów? Każdego rodzaju: starych, nowych, dużych, małych, polskich, zagranicznych, gdzie naprawiają np sprzęgła, silniki, skrzynie biegów, mosty napędowe, podnośniki i wszystko inne związane z traktorami. (pomijam szlifowanie wałów, cylindrów etc).

waldac    11

szukasz konkretów czy sondujesz temat??

w samym Poznnaiu  nie ma

dawid2m    0

Nie, pytam z ciekawości. Gdy zaczną mi się praktyki chciałbym starać się o miejsce w takiego typu warsztacie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    337

W Kostrzynie jest warsztat naprawiający silniki pompy ,wykonuje kapitalne remonty więc masz juz jeden .

Zna ktoś jakiś dobry warsztat w małopolsce lub na śląsku co by robił remonty generalne ciągników takich jak c-360, 912?

ariss    2

Korbanek w Tarnowie? Kuhn w Jelonku? Naprawa serwis ciągników i maszyn rolniczych

jak te warsztaty się nazywają?

zwoleń i paciorkowa wola to są na mazowszu a ja w małopolsce szukam

Edytowano przez dawidursus323

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120
    • Przez arkady12
      Witam Panowie mam do zrobienia skrzynie biegów, a dokładnie łożysko biegu wstecznego ( na pewno ) i teraz pytanie jakie znacie sposoby na dostanie się tam, po za wyjechaniem osi do przodu ( nie mam już miejsca żeby tak zrobi ) pomysły są takie : podnieść Bz do góry podstawić coś, zdjąć koła, zdjąć oś opuścić ją na czymś i wyjechać w lewo ( np paleciakiem ) albo podnieść Bz do góry podstawić coś tak żęby koła były w powietrzu odkręcić skrzynie ( powinna się opuścić do tyłu ) ten pomysł najbardziej by mi pasował ale czy jest bezpieczny robił już ktoś tak ???